Tak zaczyna się Resident Evil: Infinite Darkness. Pierwsze pełne napięcia sceny

Resident Evil: Infinite Darkness - Leon Kennedy
Filmy i seriale

Netflix zaprezentował początek serialu Resident Evil: Infinite Darkness. Nowa seria anime prezentuje się bardzo klimatycznie i zaoferuje sporo akcji już na starcie.

Fani Resident Evil, wkrótce będziecie mogli obejrzeć kolejny serial w tym uniwersum. Jakiś czas temu poznaliśmy datę premiery animacji Infinite Darkness i Netflix szykuje widzów na seans. Leon Kennedy powraca w wielkim stylu na ekrany naszych telewizorów, monitorów i telefonów.

Jeszcze przed premierą zdecydowano się udostępnić krótki, niepocięty fragment serialu. Na kanale YouTube Netflixa pojawił się sam początek Resident Evil: Infinite Darkness. Część z zaprezentowanych scen widzieliśmy już na zwiastunach. Znajdą się jednak też zupełnie nowe fragmenty.

Ponownie nie sposób nie pochwalić oprawy produkcji Netflixa. Animacja wygląda fenomenalnie i też bardzo klimatycznie. Miłośnicy Resident Evil znów mogą liczyć na prześliczne wizualnie widowisko z wysokiej półki. Miejmy nadzieję, że zaprezentowana historia również nie pozostawi wiele do życzenia.

Poniżej znajdziecie omawiamy materiał. Jeśli planujecie obejrzeć serial i nie chcecie zepsuć sobie pierwszych scen, uważajcie na drobne spoilery fabularne.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie