Star Wars Jedi Fallen Order - Cal Kestis walczy z AT-ST

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co weekend student game designu.

0 komentarzy

Star Wars Jedi: Fallen Order z next-genową aktualizacją! Respawn z miłym prezentem na koniec tygodnia

Niespodziewanie ukazała się next-genowa aktualizacja do Star Wars Jedi: Fallen Order dla PS5 i Xbox Series X|S. Już teraz każdy posiadacz gry może ją pobrać na dyski swoich konsol. Co takiego Respawn Entertainment zmieniło w Upadłym Zakonie?

Okazuje się, że nowa wersja bardzo dobrze przyjętej przez graczy gry z uniwersum Gwiezdnych Wojen zyskała masę usprawnień. Jak możemy przeczytać na oficjalnej jej oficjalnej stronie, wprowadzono:

  • Tekstury i obiekty w wyższej rozdzielczości
  • Rozdzielczość 4K/HDR
  • Poprawiona wydajność w 60 kl./s
  • Znacznie skrócony czas wczytywania

Warto zaznaczyć, że twórcy przygotowali dwie opcje wyświetlania obrazu. Odpowiednio możemy włączyć tryb wydajności, aby uzyskać 60 FPS podczas ogrywania produkcji, ale rozdzielczość wtedy spadnie do 1440 p. Jeżeli wolimy rozgrywkę w 4K, to musimy wspomniane ustawienie wyłączyć, aczkolwiek ilość generowanych klatek spadnie do 30 na sekundę.

Miłym faktem jest również to, że twórcy podziękowali graczom za niewiarygodnie duże zainteresowanie ich grą. Ci odnotowali już dotarcie do aż 20 milionów użytkowników, co jest naprawdę świetnym wynikiem.

Wspomnę też, że Electronic Arts jest w stanie pomóc posiadaczom konsol nowej generacji bez czytnika Blu-Rey, jeżeli Ci wcześniej zakupili Upadły Zakon w wersji na old-geny. Wystarczy, że skontaktujecie się z wydawcą tutaj w celu udowodnienia swojego zakupu.

To jak? Wrócicie w najbliższym czasie do Star Wars Jedi: Fallen Order?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się