Star Wars Jedi: Fallen Order z next-genową aktualizacją! Respawn z miłym prezentem na koniec tygodnia

Star Wars Jedi Fallen Order - Cal Kestis walczy z AT-ST
PS5 Xbox Series Xbox Series S

Niespodziewanie ukazała się next-genowa aktualizacja do Star Wars Jedi: Fallen Order dla PS5 i Xbox Series X|S. Już teraz każdy posiadacz gry może ją pobrać na dyski swoich konsol. Co takiego Respawn Entertainment zmieniło w Upadłym Zakonie?

Okazuje się, że nowa wersja bardzo dobrze przyjętej przez graczy gry z uniwersum Gwiezdnych Wojen zyskała masę usprawnień. Jak możemy przeczytać na oficjalnej jej oficjalnej stronie, wprowadzono:

  • Tekstury i obiekty w wyższej rozdzielczości
  • Rozdzielczość 4K/HDR
  • Poprawiona wydajność w 60 kl./s
  • Znacznie skrócony czas wczytywania

Warto zaznaczyć, że twórcy przygotowali dwie opcje wyświetlania obrazu. Odpowiednio możemy włączyć tryb wydajności, aby uzyskać 60 FPS podczas ogrywania produkcji, ale rozdzielczość wtedy spadnie do 1440 p. Jeżeli wolimy rozgrywkę w 4K, to musimy wspomniane ustawienie wyłączyć, aczkolwiek ilość generowanych klatek spadnie do 30 na sekundę.

Miłym faktem jest również to, że twórcy podziękowali graczom za niewiarygodnie duże zainteresowanie ich grą. Ci odnotowali już dotarcie do aż 20 milionów użytkowników, co jest naprawdę świetnym wynikiem.

Wspomnę też, że Electronic Arts jest w stanie pomóc posiadaczom konsol nowej generacji bez czytnika Blu-Rey, jeżeli Ci wcześniej zakupili Upadły Zakon w wersji na old-geny. Wystarczy, że skontaktujecie się z wydawcą tutaj w celu udowodnienia swojego zakupu.

To jak? Wrócicie w najbliższym czasie do Star Wars Jedi: Fallen Order?

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie