Koch Media - logo Koch Primetime

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co weekend student game designu.

0 komentarzy

Pokaz Koch Media już dzisiaj. Oglądajcie z nami zapowiedzi gier

Zarezerwujcie wieczór na konferencję Koch Media. Za parę godzin się Koch Primitme, w ramach którego zobaczymy masę nowości tego niemieckiego wydawcy i producenta gier. Nie zabraknie także tytułów firm współpracujących z tym gigantem, także na pewno będzie się działo.

Już o 21:00 czasu polskiego odbędzie się pokaz Koch Media. Koch Primetime powinno zapoznać nas z masą świetnych gier, które w najbliższych miesiącach powinny trafić w ręce graczy z całego świata. Wiemy już o części z nich, między innymi o Pay Day 3 czy nowej grze z serii Painkiller. Livestream z całą prezentacją możecie znaleźć poniżej:

Niestety, na pewno nie zobaczymy dziś nowego Dead Island oraz Saints Row V. Jeszcze niedawno Deep Silver poinformowało publicznie o tym, że na dzisiejszej prezentacji nie zobaczymy wspomnianych kontynuacji. W związku z tym będziemy musieli jeszcze poczekać na materiały z tych gier. A szkoda, ponieważ szczególnie jestem fanem tej drugiej marki i czekam z niecierpliwością na nową odsłonę Świętych.

Oczywiście najważniejsze informacje z omawianego w artykule pokazu opiszemy dla Was na łamach naszego serwisu. Oczekujcie ich już niebawem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się