Wiedźmin 3 - Geralt walczy z gryfem

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Ofiary Geralta łączą swoje siły. Mod do Wiedźmin 3 jak z powiedzenia „Co dwie głowy to nie jedna”

Tym razem przychodzimy do Was ze świetną modyfikacją, która częściowo zmieni zachowanie trofeów w Wiedźmin 3: Dziki Gon. Jest to dobre udogodnienie szczególnie dla tych, którym gra wydaje się za trudna.

Standardowa wersja Wiedźmin 3: Dziki Gon pozwala wybrać maksymalnie jedno trofeum naraz, które będzie dawało nam w danym momencie bonusy do statystyk. Nie każdemu może się to podobać, dlatego powstała praca autorstwa moddera theft1210, która poprawia tę mechanikę. Od teraz jesteśmy w stanie korzystać ze wszystkich buffów jednocześnie, dlatego nie musimy już żonglować głowami naszych ofiar, by cieszyć się ich korzyściami. Warto nadmienić, że Jack-Of-All-Trophies to mod, który w znacznym stopniu ułatwi nam grę. Jeżeli uważacie, że jest dla Was za trudna, w ten sposób na pewno ją sobie uprzyjemnicie.

Wiedźmin 3 Dziki Gon - interfejs z ekwipunku modyfikacji jack of all trophies

Jack-Of-All-Trophies możecie pobrać stąd.

Jeżeli brakuje Wam innych uprzyjemnień trzeciego Wiedźmina, to macie szczęście. Niedawno na przykład opisywaliśmy modyfikację, która ułatwi Wam etapy, kiedy to wcielamy się w Ciri. Dosłownie będzie robiła miazgę z przeciwników, niczym robił to Rambo w swoich filmach.

Co sądzicie o omawianym w newsie fanowskim dodatku? To dobra zmiana, czy może gra przestaje z nią być już jakkolwiek trudna? Naszym zdaniem jednak to pierwsze. Szczerze mówiąc, chcemy zdecydowanie więcej tego typu drobnych poprawek do trzeciej odsłony przygód Geralta z Rivii.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się