Battlefield 2042 - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Battlefield 2042 z niespodzianką dla fanów serii. Przeciek ujawnia nostalgiczny tryb

Do Battlefield 2042 rzekomo trafi tryb, który jest listem miłosnym dla fanów całej serii. W grze ma pojawić się mieszanka zawartości z poprzednich części.

Electronic Arts ujawniło całą masę informacji o nowym Battlefield. Kolejne wieści są już w drodze i mamy wkrótce poznać chociażby zupełnie nowy tryb. Możliwe, że będzie on niemałym zaskoczeniem.

Tom Henderson otrzymał wiadomość, w której znajdują się informacje o rzeczonym trybie. Według źródła doniesień, pozwoli on na zapoznanie się z mapami, pojazdami, uzbrojeniem i gadżetami z poprzednich odsłon serii w ramach Battlefield 2042. Henderson nie może potwierdzić autentyczności przecieku, ale według niego jest on prawdopodobny.

Wczoraj wieczorem dostałem interesującego maila, w którym napisano, że tryb (CENZURA) w BF2042 (który zostanie ujawniony 22 lipca) to tak naprawdę „Battlefield Hub”, o którym słyszeliśmy kilka miesięcy temu. Zawiera on klasyczne mapy, bronie, pojazdy i wiele więcej.

Email zawierał kilka informacji i obrazków. Na tym etapie nie mogę tego zweryfikować w 100% i wszystko może być zmyślone, więc poszukam jeszcze trochę, ale na pewno ma to sens jako „list miłosny”.

– napisał Tom Henderson na Twitterze

Taki tryb świetnie wpasowywałby się w zamysł nowej odsłony Battlefield. Mocno nawiązuje ona do poprzednich części cyklu. W samym zwiastunie pojawiają się też ciekawostki wyjęte żywcem z BF3 i BF4. Wygląda na to, że EA faktycznie chce przypodobać się największym fanom swojej marki.

Oficjalne potwierdzenie charakterystyki tajemniczego trybu nastąpi 22 lipca. Istnienie Battlefield Hub bardzo możliwe. Pozostaje nam zaczekać na pokaz EA Play Live. Ujrzymy na nim kolejne materiały z BF2042 i być może na jednym z nich będzie BF Hub.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się