Evil Dead: The Game - bohaterowie

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Evil Dead: The Game wygląda zaskakująco dobrze. Krwisty gameplay już w sieci

Ujawniono gameplay Evil Dead: The Game. Adaptacja kultowej serii pokręconych horrorów powoli zmierza do graczy i wygląda dobrze.

Zgodnie z zapowiedziami, w nocy 10 czerwca było nam dane obejrzeć zwiastun rozgrywki Evil Dead: The Game. Na pokazie Summer Game Fest zaprezentowano prawie trzy minuty fragmentów gameplay’u z grywalnej wersji Martwego Zła.

Jak już wiadomo od dłuższego czasu, jest to produkcja multiplayer. Zmierzymy się w niej z wieloma maszkarami, które są doskonale znane fanom filmów i serialu z Ashem w roli głównej. Co więcej, gracze mogą też wejść w buty potworów i zapolować na wyposażonych w broń palną i/lub białą ludzi. Nic odkrywczego, ale trudno się spodziewać czegoś innego po tej marce.

Biorąc pod uwagę, że za grę odpowiada niewielkie studio, wygląda ona naprawdę dobrze. Oprawa nie jest specjalnie imponująca, ale prezentuje się po prostu dobrze. Dodatkowo sam gameplay sprawia wrażenie satysfakcjonującego. Obawy może budzić brak różnorodności lokacji. Ciemne lasy są super, ale nie jeśli oglądamy je przez cały czas.

Mimo wszystko, Evil Dead: The Game wygląda jak twór, który może przypaść do gustu fanom filmów i serialu. Znani bohaterowie, świat i klimat nastrajają pozytywnie, a robiący dobre wrażenie gameplay wygląda na całkiem przyjemny. Wkrótce powinniśmy zobaczyć kolejne materiały z tej produkcji. Premierę zaplanowano na 2021 rok.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się