Evil Dead: The Game wygląda zaskakująco dobrze. Krwisty gameplay już w sieci

Evil Dead: The Game - bohaterowie
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Ujawniono gameplay Evil Dead: The Game. Adaptacja kultowej serii pokręconych horrorów powoli zmierza do graczy i wygląda dobrze.

Zgodnie z zapowiedziami, w nocy 10 czerwca było nam dane obejrzeć zwiastun rozgrywki Evil Dead: The Game. Na pokazie Summer Game Fest zaprezentowano prawie trzy minuty fragmentów gameplay’u z grywalnej wersji Martwego Zła.

Jak już wiadomo od dłuższego czasu, jest to produkcja multiplayer. Zmierzymy się w niej z wieloma maszkarami, które są doskonale znane fanom filmów i serialu z Ashem w roli głównej. Co więcej, gracze mogą też wejść w buty potworów i zapolować na wyposażonych w broń palną i/lub białą ludzi. Nic odkrywczego, ale trudno się spodziewać czegoś innego po tej marce.

Biorąc pod uwagę, że za grę odpowiada niewielkie studio, wygląda ona naprawdę dobrze. Oprawa nie jest specjalnie imponująca, ale prezentuje się po prostu dobrze. Dodatkowo sam gameplay sprawia wrażenie satysfakcjonującego. Obawy może budzić brak różnorodności lokacji. Ciemne lasy są super, ale nie jeśli oglądamy je przez cały czas.

Mimo wszystko, Evil Dead: The Game wygląda jak twór, który może przypaść do gustu fanom filmów i serialu. Znani bohaterowie, świat i klimat nastrajają pozytywnie, a robiący dobre wrażenie gameplay wygląda na całkiem przyjemny. Wkrótce powinniśmy zobaczyć kolejne materiały z tej produkcji. Premierę zaplanowano na 2021 rok.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie