Final Form - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Final Form na zwiastunie. Polski, cyberpunkowy FPS od twórców Ruiner

Polskie studio Reikon zapowiedziało swoją nową produkcję. Final Form to cyberpunkowy FPS, który właśnie został zaprezentowany na pierwszym zwiastunie.

Konferencja Koch Primetime zaowocowała ciekawą zapowiedzią. Twórcy ciepło przyjętego Ruiner zapowiedzieli swoją nową grę. Final Form to cyberpunkowy FPS, który pozwoli nam wcielić się w zabójczą maszynę.

Studio Reikon nie odchodzi od futurystycznej stylistyki i pochwaliło się też fragmentami rozgrywki. Póki co zapowiada się naprawdę przyzwoicie. Gra jest dynamiczna, wygląda ślicznie i wygląda jak swoiste połączenie Ghostrunnera, Ruiner i DOOM. Jeśli odpowiada Wam taka mieszanka, jest na co czekać

Dodatkowo znalazło się miejsce na krótkie przedstawienie tytułu. Deweloperzy nadal rozwijają projekt i wkrótce poznamy kolejne konkrety. Na razie musimy uzbroić się w cierpliwość.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się