Darmowe gry na Epic Games Store, niebieskowłosa postać w barze z Cyberpunk 2077, cosplay Jinx z Arcane (serial Netflix)

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – cosplay Jinx z Arcane, nowe darmowe gry na Epicu, a Cyberpunk 2077 zyskał w oczach graczy

Kolejne darmowe gry na Epic Games Store czekają na odebranie. W nadchodzących dniach zgarniecie symulator polowania oraz specjalny pakiet do witryny streamingowej dla fanów retro-grania.

Po prostu musicie zobaczyć ten genialny cosplay Jinx z serialu Arcane, który ostatnio króluje na Netflixie. Szalona bohaterka została świetnie odegrana przez modelkę, a ta wykonała kostium w 100% od podstaw. Efekt końcowy robi ogromne wrażenie.

Cyberpunk 2077 „odkuł się” w oczach graczy. Gra na platformie Steam, a także w innych miejscach, zyskuje w ostatnim czasie w większości pozytywne oceny. To tylko garstka najciekawszych newsów z dzisiaj, a wszystkie znajdziecie w zbiorówce poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%