Dying Light 2 Stay Human - Volatile - PG

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Techland zaprasza na kolejny pokaz Dying Light 2. Wiemy, co i kiedy zobaczymy

Ale ten czas szybko mija! Pamiętam jeszcze, jak odbywał się pierwszy odcinek z serii Dying 2 Know, a już na początku najbliższego miesiąca wyemitowany będzie piąty. Przygotujcie się na kwadrans z gameplay’em Dying Light 2.

Już 2 grudnia 2021 roku o godzinie 21:00 na kanale Twitch Techlandu odbędzie się kolejny pokaz jednej z najbardziej wyczekiwanych polskich produkcji. Ten skupi się na pokazaniu wszystkich elementów razem, których dotyczyły poprzednie odcinki cyklu podobnego do Night City Wire prowadzonego przez CD Projekt RED.

Ciężko stwierdzić, co dokładnie będzie pokazane podczas nadchodzącej transmisji. Spodziewam się, że fragment z wybuchem mógł być małą zapowiedzią, a wideo będzie dotyczyło gameplay’u z pierwszej połowy historii „dwójki”. W ostatnim czasie Techland zarzucił kilkoma niedopowiedzeniami odnośnie elementów świata gry. W ich skład można wliczyć np. „analogową aplikację randkową”, o której więcej możecie przeczytać w tym miejscu.

Premiera Dying Light 2: Stay Human odbędzie się 4 lutego 2022 roku. Gra została stworzona z myślą o PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X i S. Nintendo Switch także otrzyma własną wersję, jednakże będzie ona korzystała z możliwości grania w chmurze.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%