Techland zaprasza na kolejny pokaz Dying Light 2. Wiemy, co i kiedy zobaczymy

Dying Light 2 Stay Human - Volatile - PG
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Ale ten czas szybko mija! Pamiętam jeszcze, jak odbywał się pierwszy odcinek z serii Dying 2 Know, a już na początku najbliższego miesiąca wyemitowany będzie piąty. Przygotujcie się na kwadrans z gameplay’em Dying Light 2.

Już 2 grudnia 2021 roku o godzinie 21:00 na kanale Twitch Techlandu odbędzie się kolejny pokaz jednej z najbardziej wyczekiwanych polskich produkcji. Ten skupi się na pokazaniu wszystkich elementów razem, których dotyczyły poprzednie odcinki cyklu podobnego do Night City Wire prowadzonego przez CD Projekt RED.

Ciężko stwierdzić, co dokładnie będzie pokazane podczas nadchodzącej transmisji. Spodziewam się, że fragment z wybuchem mógł być małą zapowiedzią, a wideo będzie dotyczyło gameplay’u z pierwszej połowy historii “dwójki”. W ostatnim czasie Techland zarzucił kilkoma niedopowiedzeniami odnośnie elementów świata gry. W ich skład można wliczyć np. “analogową aplikację randkową”, o której więcej możecie przeczytać w tym miejscu.

Premiera Dying Light 2: Stay Human odbędzie się 4 lutego 2022 roku. Gra została stworzona z myślą o PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X i S. Nintendo Switch także otrzyma własną wersję, jednakże będzie ona korzystała z możliwości grania w chmurze.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie