Bug w Halo Infinite pozwala nam bić innych bez przerwy

Bug w Halo Infinite pozwala nam bić innych bez przerwy
PC Xbox Series Xbox Series S XOne

Jeżeli uważacie, że walka wręcz w Halo Infinite nie jest zbyt “potężna”, najnowszy bug udowadnia, że da się robić niezłe “kombosy”. Wystarczy tylko przeładować.

Halo Infinite cieszy się niemal niesłabnącą popularnością wśród graczy. W końcu seria słynie ze wciągających trybów multi, a najnowsza odsłona dostępna jest za darmo.

W Halo Infinite możemy niemal wyprowadzać “kombosy”

Nie da się ukryć, że Halo nie przypomina aż tak innych, popularnych strzelanek. W serii zawsze obecne były mechaniki, których na próżno szukać u “konkurencji”. To tutaj mamy przecież osłony, a zadawanie przeciwnikowi obrażeń zacznie się dopiero wtedy, gdy zniszczymy jego barierę. W tym celu gracze korzystają z różnych taktyk – broni energetycznej, granatów czy… walki wręcz. Ta ostatnia nigdy nie była jednak aż tak “mocarna”, jak w choćby Call of Duty. Aby zabić wroga z pełną barierą, trzeba mu przyłożyć dwa razy.

Dlatego też niedawno odkryty bug w najnowszej części serii wydaje się czymś, dzięki czemu walka wręcz okazuje się najbardziej śmiercionośnym sposobem na szybkie unicestwienie wroga w bezpośrednim starciu.

Użytkownik MrARMBARS podzielił się na TikToku trikiem, dzięki któremu możemy uderzać bez końca, w krótkich odstępach czasu. Wystarczy wystrzelić z broni co najmniej jeden nabój, aby móc ją przeładować. Wtedy po prostu naprzemiennie wciskamy przeładowanie i uderzenie pięścią, dzięki czemu nasze ciosy są znacznie szybsze i nie pozostawiają przeciwnikowi czasu na odpowiedź. Na filmiku poniżej znajdziecie pokazówkę nowego buga.

@mrarmbars

re-upload now that more people are playing Halo… infinite melee! ##halo ##haloinfinite ##haloinfinitemultiplayer ##melee ##glitch

♬ TIME IN OBLIVION – iANO

343 Industries zapewne szybko załatają problem, gdyż pozwala on na praktycznie natychmiastowe zabicie wroga, co mocno wpływa na balans rozgrywki. W końcu przeciwnik nie zdąży nawet zdjąć nam bariery, gdy pozbawimy go życia.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie