Cyberpunk 2077 - wszczep twarzy - PG

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 wreszcie „odkuł się” w oczach graczy

Wielu fanów CD Projekt RED zawiodło się przy premierze gry Cyberpunk 2077 stanem produkcji. Spotkało się to z zalewem negatywnych recenzji tytułu, ale wygląda na to, że w ostatnim czasie można mówić o w większości pozytywnych ocenach.

Co ciekawe, sytuacja dotyczy najróżniejszych mediów, w których społeczność graczy może zamieszczać swoje przemyślenia na temat gier. Wchodząc na kartę produkcji na Steamie, wyświetla się informacja o tym, że w ciągu ostatnich 30 dni aż 82% z ponad 11 tysięcy recenzji było pozytywnych.

Z kolei na Matecriticu wydanie na PC posiada obecnie 86 punktów Metascore. Ocena przyznana przez użytkowników serwisu to średnio 7.1. Zmian zbytnio nie widać na OpenCriticu, jednakże może to wynikać ze względu na to, że tam recenzje dotyczą wydań na łącznie wszystkie platformy. Tutaj ocena recenzentów wynosi 76/100, co nie jest i tak złym wynikiem. Aż 61% graczy zdecydowało się polecić tę grę.

Jak widać, jest już znacznie lepiej, choć do głównie samych najwyższych not jeszcze trochę brakuje. Jestem ciekaw, czy za np. rok sytuacja się diametralnie zmieni. Miejmy wszyscy nadzieję, że oczywiście oceny Cyberpunk 2077 polecą jeszcze bardziej w tym „pozytywnym kierunku”, a nie odwrotnie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%