Battlefield 2042 - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Druga aktualizacja Battlefield 2042 już dziś. Poznaliśmy pełną listę zmian

Wczoraj informowaliśmy o wstępnej liście zmian w drugiej aktualizacji Battlefield 2042. Patch 0.2.2 będzie dostępny od dziś i udostępniono komplet informacji o nowościach.

Najważniejszą dla wielu graczy nowinką będzie zmniejszenie rozrzutu pocisków we wszystkich broniach poza strzelbami. Dzięki temu dostępny w grze arsenał będzie bardziej celny.

Osłabienia doczekał się często używany przez graczy SMG PP-29. Zwiększono jego odrzut, przez co będzie gorzej radził sobie na większym dystansie. Do tej pory mógł nawet zastępować karabiny szturmowe.

Osłabiono również działka helikoptera MD540 Nightbird, które zadadzą mniej obrażeń, a zasięg wybuchu ich pocisków będzie mniejszy. Nieco gorzej na polu bitwy poradzą sobie także działka helikoptera KA-520 Super Hokum, które doczekały się podobnych, ale bardziej znaczących osłabień. Co więcej, zredukowano obrażenia zamontowane przez miniguny zamontowane na każdym pojeździe lądowym.

Twórcy Battlefield 2042 przywrócili na serwery Bad Company 2 UAV-1, które zostało niedawno wyłączone. Gadżet został zbalansowany.

Modyfikacji wprowadzonych w aktualizacji jest jeszcze więcej i znajdziecie wśród nich między innymi poprawki błędów. Jeśli chcecie sprawdzić konkretne liczby związane z wzmocnieniami i osłabieniami, a także zapoznać się z pomniejszymi zmianami, znajdziecie je w oficjalnym opisie aktualizacji gry.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%