God of War Ragnarok - zrzut ekranu
0 komentarzy

Reżyser God of War droczy się z fanami, wspominając o nowej grze

Cory Barlog, reżyser hitowego God of War, nie chce zbyt otwarcie dzielić się szczegółami o swojej nowej grze. Enigmatyczny wpis potwierdza, że twórca w pocie czoła pracuje nad kolejnym projektem.

Corly Barlog bardzo chciałby napisać, że pracuje nad [cenzura], ale Sony mogłoby mieć coś przeciwko.

Reżyser God of War o nowym [cenzura]

Cory Barlog jest twórcą już bardzo dobrze docenionym w branży gier. To w końcu on odpowiada za projekt God of War z 2018 roku, które okazało się nie tylko jedną z najlepszych gier poprzedniej generacji, ale i w ogóle. Choć Sony Santa Monica dłubie nad kontynuacją, Barlog zajęty jest też czymś innym.

O co może chodzić? Z pewnością o [cenzura]. Żarty na bok, ale niedawny wpis reżysera rozbudził ciekawość fanów.

Od czasu pandemii:

– [cenzura]

– [cenzura]

– [cenzura]

– [cenzura]

– Często nosiłem piżamę

– [cenzura]

– [cenzura]

– Odwiedziłem 3 wulkany
i w końcu…

– [cenzura]

Cory Barlog na Twitterze

Popularna od niedawna zabawa w opisywanie swoich dokonań od czasu startu pandemii nie ominęła również znanego projektanta. Twórca GoW w żartobliwym tonie chciał nawiązać do tego, że pracuje nad swoim kolejnym dziełem, ale „narzędzie cenzurujące AI Sony faktycznie działa i nie pozwala wspomnieć nawet o [cenzura]”.

Wszystko jest oczywiście pół-żartem, ale liczy się to, że dostaliśmy potwierdzenie, iż Barlog faktycznie dłubie nad kolejną pozycją, która rzekomo ma być zupełnie nowym IP. Sądząc po tym, ile razy zwrot „cenzura” znajduje się w wiadomości, możemy założyć, że prace posuwają się do przodu bez problemów. Zresztą, już wcześniej dostaliśmy potwierdzenie, że studio pracuje nad czymś nowym. Więcej szczegółów zapewne poznamy, gdy GoW Ragnarok zaliczy premierę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%