Reżyser God of War droczy się z fanami, wspominając o nowej grze

God of War Ragnarok z fabularnym DLC? Reżyser ma gotową odpowiedź
PS5

Cory Barlog, reżyser hitowego God of War, nie chce zbyt otwarcie dzielić się szczegółami o swojej nowej grze. Enigmatyczny wpis potwierdza, że twórca w pocie czoła pracuje nad kolejnym projektem.

Corly Barlog bardzo chciałby napisać, że pracuje nad [cenzura], ale Sony mogłoby mieć coś przeciwko.

Reżyser God of War o nowym [cenzura]

Cory Barlog jest twórcą już bardzo dobrze docenionym w branży gier. To w końcu on odpowiada za projekt God of War z 2018 roku, które okazało się nie tylko jedną z najlepszych gier poprzedniej generacji, ale i w ogóle. Choć Sony Santa Monica dłubie nad kontynuacją, Barlog zajęty jest też czymś innym.

O co może chodzić? Z pewnością o [cenzura]. Żarty na bok, ale niedawny wpis reżysera rozbudził ciekawość fanów.

Od czasu pandemii:

– [cenzura]

– [cenzura]

– [cenzura]

– [cenzura]

– Często nosiłem piżamę

– [cenzura]

– [cenzura]

– Odwiedziłem 3 wulkany
i w końcu…

– [cenzura]

Cory Barlog na Twitterze

Popularna od niedawna zabawa w opisywanie swoich dokonań od czasu startu pandemii nie ominęła również znanego projektanta. Twórca GoW w żartobliwym tonie chciał nawiązać do tego, że pracuje nad swoim kolejnym dziełem, ale “narzędzie cenzurujące AI Sony faktycznie działa i nie pozwala wspomnieć nawet o [cenzura]”.

Wszystko jest oczywiście pół-żartem, ale liczy się to, że dostaliśmy potwierdzenie, iż Barlog faktycznie dłubie nad kolejną pozycją, która rzekomo ma być zupełnie nowym IP. Sądząc po tym, ile razy zwrot “cenzura” znajduje się w wiadomości, możemy założyć, że prace posuwają się do przodu bez problemów. Zresztą, już wcześniej dostaliśmy potwierdzenie, że studio pracuje nad czymś nowym. Więcej szczegółów zapewne poznamy, gdy GoW Ragnarok zaliczy premierę.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie