Call of Duty: Vanguard - postać

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Ogromny błąd w Call of Duty: Vanguard. Twórcy musieli wyłączyć wydarzenie

W Call of Duty: Vanguard trwa (a raczej powinno trwać) wydarzenie promujące nową mapę do Warzone, Tajemnice Pacyfiku. Gracze napotkali jednak problem, który skutecznie uniemożliwiał rozgrywkę.

W grze pojawił się błąd, który powodował, że Vanguard samoistnie się wyłączało, a oczom graczy ukazywał się ich pulpit. Skala problemu była tak ogromna, że zdecydowano się na tymczasowe wyłączenie Tajemnic Pacyfiku, aby pozbyć się błędu. Na razie nie wiadomo, kiedy event powróci, ale twórcy z pewnością poinformują o tym w swoich mediach społecznościowych. Spodziewałbym się, że w wydarzenie zaangażujemy się jeszcze dzisiaj, tj. 25 listopada, choć nie jest to nic pewnego.

Tajemnice Pacyfiku pozwalały graczom Call of Duty: Vanguard i Warzone na zapoznanie się z Calderą, czyli nową mapą zmierzającą do battle royale od Actvision. Fani CoD nie tylko mogą odkrywać nowe informacje o lokacji, ale za wykonywanie określonych wyzwań otrzymają też atrakcyjne nagrody, w tym schemat broni.

Sledgehammer zaznacza, że jeśli udało Wam się poczynić jakikolwiek postęp w zadaniach, został on zapisany i przejdzie do wydarzenia, kiedy tylko zostanie ono włączone.

CoD: Vanguard jest już dostępne na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%