Skyrim - smok - PG

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Gracz zabił w Skyrim, robiąc „przykuc”. Bethesda, zostaw tego buga w spokoju

Niedawno wyszła ulepszona wersja TES: V Skyrim w wydaniu Anniversary Edition i choć wydano już do niej pierwszą aktualizację, dalej można natrafić na bugi. Na szczęście jeden z nich należy do wyjątkowo zabawnych.

Kojarzycie może te nagrania, w których ktoś wyciąga na ułamek sekundy miecz, a później z powrotem go chowa, a w tle ktoś lub jakiś obiekt rozdziela się na dwie części? Mniej więcej właśnie tak wygląda ciekawostka uwieczniona przez redditora ezioheeagle. Pewnie kluczem do tej niesamowitej sztuki walki jest wyjątkowa poza.

Z jakiegoś powodu przy rozpoczęciu animacji wykończenia wróg po chwili znika. Wygląda to wręcz tak, jakby gracz swoją siłą woli zdematerializował oponenta. Ani jeden atom nie pozostał na miejscu. Być może w jednej z rękawic głównego bohatera znajdowały się kamienie nieskończoności z Marvela, aczkolwiek o takim modzie w TES VI: Skyrim Anniversary Edition nie słyszałem.

Niedawno informowałem o innej zabawnej ciekawostce z piątych Scrollsów. Widzieliście może kiedyś, jak gigant ujeżdża dzikiego smoka? Wideo z tym ogromnym „Tony Hawkiem” znajdziecie w tym miejscu. A Wy natrafiliście już może na jakieś bugi/błędy/glitche w „milionowymi” wydaniu Skyrima? Jeśli tak, zachęcam do podzielenia się historiami w komentarzach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%