Darmowe gry na Epic Games Store. Stańcie się łowcą i zmierzcie z resztą świata

darmowe gry Epic Games Store - theHunter Call of the Wild
PC

Od dziś dostępne są kolejne darmowe gry w ramach rozdawanki na Epic Games Store. W nadchodzących dniach macie okazję zgarnąć symulator polowania na dzikie zwierzyny oraz specjalną walutę do wydania w serwisie streamingowym dla fanów retro.

Uwaga – rekomenduję (jak co tydzień) pospieszyć się z przypisaniem gratisów do swoich kont. Każdemu przecież może zdarzyć się zapomnieć, bo zapominalstwo jest cechą ludzką, prawda?

Pierwszym z nich jest wydany w 2017 roku theHunter: Call of the Wild. W tej produkcji wcielacie się w łowcę, którego zadaniem jest wytropienie i upolowanie określonych zwierząt. Macie do dyspozycji najróżniejszy arsenał broni, a też i potencjalna zwierzyna nie grzeszy zróżnicowaniem.

https://www.youtube.com/watch?v=HrTDBSI8-UE

Drugim z gratisów jest pakiet Epic Welcome Pack do serwisu Antstream, który odblokuje Wam aż 1090 punktów o wartości aż 14,99 dolarów. Walutę możecie wydać na gry, wyzwania i czasowo ograniczone turnieje. Platforma streamingowa posiada w swojej bibliotece ponad 1000 tytułów retro, w które możecie zagrać bez pobierania czegokolwiek na swój komputer. Wystarczy do tego jedynie połączenie z internetem.

Już za tydzień każdy z Was będzie mógł zgarnąć 2 darmowe gry. W ich skład wchodzi Dead by Daylight i while True: learn(). Horrorowy multiplayer oraz produkcja dla programistów, w której zmierzycie się z własnym kotem w konkursie najlepszych koderów.

Nie chcecie przegapić najlepszych okazji na darmówki lub po prostu tańsze gry, gamingowe akcesoria i konsole? Radzę w takim razie często zaglądać do Działu Promocji. Codziennie znajdziecie tam najciekawsze tego typu oferty.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie