Promocje dnia – gry konsolowe na Black Friday, Nintendo Switch w zestawie za 1305 zł i tańsze doładowanie do PS Store

Promocje dnia 25 listopada
PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Black Friday już jutro. Dziś jednak znaleźliśmy i wybraliśmy najciekawsze okazje dnia. Wśród nich nie zabrakło paru fajnych gier i sprzętu.

Zestaw z Nintendo Switch w okazyjnej cenie, kod do PS Store dla posiadaczy konsoli Sony albo gry na konsole – jest w czym wybierać!

Allegro Black Week – gry konsolowe

Na Allegro trwa Black Week. W ramach wydarzenia możemy liczyć na szereg promocji i przecen gier na różne konsole. W linku poniżej najciekawsze, wybrane przez nas oferty.

Nintendo Switch w zestawie

Sam Nintendo Switch z pewnością nie należy do najdroższych konsol. Teraz jednak jest jeszcze ciekawiej, gdyż za 1305, 74 zł możemy nabyć wersję z kultową grą i dodatkową subskrypcją NS Online na 90 dni!

Doładowanie PlayStation Store 100 PLN za 84,68 zł, a 200PLN za 170,43 zł

Takie oferty lubię najbardziej, gdyż to dosłowne “płacenie 85 zł za 100 zł”, no bo w końcu na tym polega doładowanie do portfela w PS Store. Chętni znajdą dwie opcje do wyboru, obydwie w tańszej wersji.

Oprócz tego mamy również oferty na PS5, przeceny na gry na GOG, a także tańsze myszki gamingowe i wiele więcej!

Przypominamy, że prezentowane tu oferty ważne są w chwili powstawania tego zestawienia. Zapraszamy również do naszego działu “Promocje“!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie