Battlefield 2042 - Hazard Zone - żołnierze chowają się za osłonami i strzelają, jedna żołnierka patrzy się w stronę "kamery"

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Liczba graczy Battlefield 2042 zawstydza poprzednią odsłonę serii

W samą betę Battlefield 2042 zagrało aż 7.7 miliona graczy. Wielka popularność gry jest widoczna również po premierze, co potwierdzili sami twórcy.

Ogłoszono, że w BF2042 gra prawie dwa razy więcej osób, niż w Battlefield V w tym samym czasie po premierze. To ogromne osiągniecie, bowiem BFV nie było wcale mało popularną grą. Niestety, nie podano konkretnej liczby osób, które wkroczyły na pola bitwy niedalekiej przyszłości.

Minęło zaledwie kilka dni od naszej światowej premiery, a już miliony z Was grają w Battlefield 2042. Cieszymy się, że tak wielu z Was wróciło na pole bitwy – w tym momencie jest Was prawie dwa razy więcej niż podczas naszej ostatniej premiery.

– poinformowało DICE

Popularność najnowszego BF-a może rosnąć lub spadać wraz z upływem czasu. Gra ma masę problemów i skutecznie zniechęciła do siebie wiele osób, które pokusiły się o zakup przed premierą lub w chwili debiutu. Miejmy nadzieję, że DICE będzie skutecznie eliminować błędy i wprowadzać nową zawartość. BF2042 ma moim zdaniem ogromny potencjał, który można jednak dość łatwo zaprzepaścić.

Battlefield 2042 otrzyma dziś, 25 listopada, drugą większą aktualizację. Jej opis znajdziecie w tym artykule.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%