Liczba graczy Battlefield 2042 zawstydza poprzednią odsłonę serii

Battlefield 2042 - Hazard Zone - żołnierze chowają się za osłonami i strzelają, jedna żołnierka patrzy się w stronę
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

W samą betę Battlefield 2042 zagrało aż 7.7 miliona graczy. Wielka popularność gry jest widoczna również po premierze, co potwierdzili sami twórcy.

Ogłoszono, że w BF2042 gra prawie dwa razy więcej osób, niż w Battlefield V w tym samym czasie po premierze. To ogromne osiągniecie, bowiem BFV nie było wcale mało popularną grą. Niestety, nie podano konkretnej liczby osób, które wkroczyły na pola bitwy niedalekiej przyszłości.

Minęło zaledwie kilka dni od naszej światowej premiery, a już miliony z Was grają w Battlefield 2042. Cieszymy się, że tak wielu z Was wróciło na pole bitwy – w tym momencie jest Was prawie dwa razy więcej niż podczas naszej ostatniej premiery.

– poinformowało DICE

Popularność najnowszego BF-a może rosnąć lub spadać wraz z upływem czasu. Gra ma masę problemów i skutecznie zniechęciła do siebie wiele osób, które pokusiły się o zakup przed premierą lub w chwili debiutu. Miejmy nadzieję, że DICE będzie skutecznie eliminować błędy i wprowadzać nową zawartość. BF2042 ma moim zdaniem ogromny potencjał, który można jednak dość łatwo zaprzepaścić.

Battlefield 2042 otrzyma dziś, 25 listopada, drugą większą aktualizację. Jej opis znajdziecie w tym artykule.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie