Jinx Cosplay Arcane - Eryn ithileryn - PG

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Cosplay Jinx w stroju z Arcane. Szalona bohaterka oddana w 100%

Serial Arcane pnie się w górę w rankingu popularności na platformie Netflix, przez co postać Jinx przeżywa swoje drugie życie. Scena cosplayerska nie mogła tego nie zauważyć. Oto jeden z najlepszych cosplay’ów z tą postacią, jakie widziałem w życiu.

Autorką tej niesamowitej kreacji jest Eryn, którą w sieci możecie znaleźć pod pseudonimem ithileryn. Amerykańska cosplayerka postanowiła wziąć się już trzeci raz (!) za Jinx, tym razem jednak w stroju, który możecie zobaczyć podczas oglądania odcinków Arcane. Rzućcie okiem na jej niesamowite dzieło.

Gorąco polecam zajrzeć na Instagrama Eryn, ponieważ w wyróżnionych relacjach pokazała praktycznie cały proces tworzenia tego stroju. Nawet takie elementy ubioru jak spodnie były szyte od zera. Na pochwałę zasługuje też świetne oddanie charakteru Jinx na powyższych fotografiach. Widać na każdym zdjęciu te szalone cechy, z którymi jest kojarzona ta jedna z najpopularniejszych postaci w League of Legends.

Chcecie więcej świetnego cosplay’u? Wszystkie teksty poruszające tę tematykę znajdziecie w tym miejscu. Natraficie tam na twory fanów nawiązujące do najróżniejszych dzieł popkultury. Wiedźmin, Cyberpunk, GTA, Resident Evil i wiele więcej, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%