Cosplay Jinx w stroju z Arcane. Szalona bohaterka oddana w 100%

Jinx Cosplay Arcane - Eryn ithileryn - PG
Filmy i seriale PC

Serial Arcane pnie się w górę w rankingu popularności na platformie Netflix, przez co postać Jinx przeżywa swoje drugie życie. Scena cosplayerska nie mogła tego nie zauważyć. Oto jeden z najlepszych cosplay’ów z tą postacią, jakie widziałem w życiu.

Autorką tej niesamowitej kreacji jest Eryn, którą w sieci możecie znaleźć pod pseudonimem ithileryn. Amerykańska cosplayerka postanowiła wziąć się już trzeci raz (!) za Jinx, tym razem jednak w stroju, który możecie zobaczyć podczas oglądania odcinków Arcane. Rzućcie okiem na jej niesamowite dzieło.

Gorąco polecam zajrzeć na Instagrama Eryn, ponieważ w wyróżnionych relacjach pokazała praktycznie cały proces tworzenia tego stroju. Nawet takie elementy ubioru jak spodnie były szyte od zera. Na pochwałę zasługuje też świetne oddanie charakteru Jinx na powyższych fotografiach. Widać na każdym zdjęciu te szalone cechy, z którymi jest kojarzona ta jedna z najpopularniejszych postaci w League of Legends.

Chcecie więcej świetnego cosplay’u? Wszystkie teksty poruszające tę tematykę znajdziecie w tym miejscu. Natraficie tam na twory fanów nawiązujące do najróżniejszych dzieł popkultury. Wiedźmin, Cyberpunk, GTA, Resident Evil i wiele więcej, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie