Uncharted Legacy of Thieves Collection może być bardzo blisko premiery na PC i PS5

Uncharted Legacy of Thieves - grafika
PC PS5

Istnieje spora szansa, że przeciek Nvidii znów się sprawdzi. Amerykańska agencja przyznające kategorie wiekom grom wideo oceniła Uncharted: Legacy of Thieves Collection.

Nathan Drake dla posiadaczy PC i PS5 może być bliżej, niż myśleliśmy. W zasadzie to niemal już wygląda zza rogu…

Uncharted Legacy of Thieves Collection znów ocenione

Sony zaskoczyło wszystkich, gdy zapowiedziało Uncharted 4 wraz z samodzielnym dodatkiem w wersji na PC. Oczywiście każdy mógł się tego spodziewać, jednak marka jest typową własnością PlayStation, dlatego też ogłoszenie wywołało aż takie poruszenie.

Choć firma oznajmiła wcześniej, że pozycja ukaże się „na początku 2022 roku”, nie do końca mogliśmy wiedzieć, co oznacza tak nieprecyzyjny termin. Wyciek Nvidii wskazuje na 7 lutego jako na docelową datę premiery. Najnowsze informacje wskazują, że być może te plotki znów się potwierdzą. Tym bardziej że także w lutym do kin wchodzi film Uncharted.

Wcześniej w tym miesiącu odpowiedni rating wiekowy grze przyznała koreańska agencja GRAC, a chwilę później zrobił to jej australijski odpowiednik. Już wtedy dywagowałem, że w lutym być może dostaniemy kolekcję gier. Teraz jest to jeszcze bardziej prawdopodobne.

Odpowiednią kategorię wiekową przyznała amerykańska ESRB. Gdy oni przyznają taką kategorię, możemy być pewni, że premiera danego tytułu jest raczej dość bliska. A przynajmniej mam nadzieję, że już niedługo dane nam będzie zanurzyć się w świat Nathana Drake’a raz jeszcze.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie