W Microsoft Edge pojeździsz na nartach. Limitowana, zimowa wersja gry już dostępna

microsoft edge gra
PC

Microsoft Edge ma swoją własną wersję „gry w dinozaura” z Chrome. Teraz jednak, ze względu na porę roku, surfowanie zmieniło się w narty.

Jeżeli nie ma internetu, Edge z pewnością pomoże Wam w zabiciu czasu.

Gra w przeglądarce Microsoft Edge

Flagowa przeglądarka od Microsoftu ma swoją własną wersję „dinozaura” z Chrome, czyli mini-gry, która ma pomóc nam pogodzić się z brakiem połączenia internetowego. W aplikacji od MS wcielamy się jednak w surfera, który musi omijać przeszkody, zdobywać punkty i nie dać się pożreć śledzącemu nas krakenowi.

Sami przecież doskonale wiecie, że surfing i zima nie idą ze sobą za bardzo w parze. Dlatego też Edge dostał limitowaną, zimową wersję przeglądarkowej gry. Tym razem zagramy jako narciarz, który także musi omijać przeszkody, ale tym razem uciekając przed Yeti. Dodano również parę nowych trybów, więc z pewnością jest co robić.

Jak dostać się do „ukrytej” gry? To dość proste. Wystarczy, że w polu adresu internetowego wpiszecie „edge://surf” (oczywiście działa tylko na tej przeglądarce). Co ciekawe, gra jest swoistym odrodzeniem pozycji sprzed 30 lat.

Wtedy bowiem Microsoft wydał klasyczną, ale przez wielu zapomnianą grę SkiFree. Dziś bez problemu znajdziecie ją w internecie, ale nie da się ukryć, że nowa wersja „surfera” wydaje się swego rodzaju „remasterem” klasycznej pozycji.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie