Hideo Kojima na zdjęciu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Hideo Kojima pokazuje prace nad nową grą. Gracze dostrzegli znajomą osobę

Hideo Kojima opublikował zdjęcie ze swojego studia, które pokazuje prace nad nowym projektem. Deweloper rozbudził teorie fanów.

Opublikowana przez słynnego twórcę fotka pokazuje najpewniej pomieszczenie, w którym skanuje się osoby w celu przeniesienia ich wirtualnych wersji do gry. Taka technika została wykorzystana w Death Stranding i spisała się świetnie. Niemniej nie jest to najciekawszym elementem zdjęcia.

Gracze zwrócili uwagę na osobę w białej koszuli, która znajduje się w tle fotki. Zdaniem niektórych, z całą pewnością jest to Norman Reedus. Argumentem potwierdzającym obecność aktora na planie ma być ubiór i włosy osoby znajdującej się na zdjęciu. Według mnie to możliwe, ale jednocześnie nie jest to jedyna opcja.

Artysta ściśle współpracujący z Hideo Kojimą, Yoji Shinkawa, ubiera się dość podobnie do Reedusa oraz również ma dłuższe włosy. Co więcej, Shinkawa – podobnie jak osoba na zdjęciu – nosi srebrny zegarek. Norman Reedus zazwyczaj jest widziany bez czasomierza na ręce.

Nie nastawiałbym się więc, że Kojima z całą pewnością pracuje nad Death Stranding 2 i na zdjęciu widoczny jest Norman Reedus. Z drugiej strony, sam Reedus wskazał, ze kontynuacja jest w produkcji. Póki co lepiej trzymać oczekiwania na wodzy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%