Hideo Kojima pokazuje prace nad nową grą. Gracze dostrzegli znajomą osobę

Hideo Kojima chciałby tworzyć muzykę i filmy. Projektant się rozwija
PC PS4 PS5

Hideo Kojima opublikował zdjęcie ze swojego studia, które pokazuje prace nad nowym projektem. Deweloper rozbudził teorie fanów.

Opublikowana przez słynnego twórcę fotka pokazuje najpewniej pomieszczenie, w którym skanuje się osoby w celu przeniesienia ich wirtualnych wersji do gry. Taka technika została wykorzystana w Death Stranding i spisała się świetnie. Niemniej nie jest to najciekawszym elementem zdjęcia.

Gracze zwrócili uwagę na osobę w białej koszuli, która znajduje się w tle fotki. Zdaniem niektórych, z całą pewnością jest to Norman Reedus. Argumentem potwierdzającym obecność aktora na planie ma być ubiór i włosy osoby znajdującej się na zdjęciu. Według mnie to możliwe, ale jednocześnie nie jest to jedyna opcja.

Artysta ściśle współpracujący z Hideo Kojimą, Yoji Shinkawa, ubiera się dość podobnie do Reedusa oraz również ma dłuższe włosy. Co więcej, Shinkawa – podobnie jak osoba na zdjęciu – nosi srebrny zegarek. Norman Reedus zazwyczaj jest widziany bez czasomierza na ręce.

Nie nastawiałbym się więc, że Kojima z całą pewnością pracuje nad Death Stranding 2 i na zdjęciu widoczny jest Norman Reedus. Z drugiej strony, sam Reedus wskazał, ze kontynuacja jest w produkcji. Póki co lepiej trzymać oczekiwania na wodzy.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie