Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

PlayStation nie chciało wskrzesić PS Home, więc zrobili to gracze

PlayStation Home było usługą Sony pozwalającą graczom na spotykanie się w wirtualnym świecie. Została ona jednak wyłączona w 2015 roku, choć nadal miała wielu fanów.

Gracze jednak tak łatwo się nie poddali. Serwis MP1ST informuje, że grupy Destination Home i PSONE Emulation osiągnęły ogromny sukces. Udało się im wskrzesić serwery na własną rękę, dzięki czemu gracze mogą dołączać do lobby z innymi. Oznacza to, że możliwe jest wspólne zwiedzanie wybranych miejscówek i wchodzenie w interakcję w interakcję ze współgraczami.

Poniżej znajdziecie zwiastun zapowiadający „ożywione” PS Home. Jeśli chcecie obserwować inicjatywę, w tym miejscu znajdziecie stronę jej twórców. Trzymam kciuki, aby projekt rozwijał się zgodnie z planem.

Przy okazji przypomnę, że możliwy jest powrót oficjalnego PS Home. Niedawno PlayStation odnowiło znak towarowy usługi, co pobudziło nadzieje graczy na jej powrót. Możliwe, że Home faktycznie pojawi się na którejś z nowszych konsol Sony, choć możemy tylko spekulować, w jakiej formie. Moim zdaniem najbardziej prawdopodobne byłoby stworzenie Home dla nowej generacji PS VR. To jednak tylko gdybanie i o ewentualnym powrocie Home musi poinformować już samo Sony.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%