PlayStation nie chciało wskrzesić PS Home, więc zrobili to gracze

PlayStation nie chciało wskrzesić PS Home, więc zrobili to gracze
PS3

PlayStation Home było usługą Sony pozwalającą graczom na spotykanie się w wirtualnym świecie. Została ona jednak wyłączona w 2015 roku, choć nadal miała wielu fanów.

Gracze jednak tak łatwo się nie poddali. Serwis MP1ST informuje, że grupy Destination Home i PSONE Emulation osiągnęły ogromny sukces. Udało się im wskrzesić serwery na własną rękę, dzięki czemu gracze mogą dołączać do lobby z innymi. Oznacza to, że możliwe jest wspólne zwiedzanie wybranych miejscówek i wchodzenie w interakcję w interakcję ze współgraczami.

Poniżej znajdziecie zwiastun zapowiadający „ożywione” PS Home. Jeśli chcecie obserwować inicjatywę, w tym miejscu znajdziecie stronę jej twórców. Trzymam kciuki, aby projekt rozwijał się zgodnie z planem.

Przy okazji przypomnę, że możliwy jest powrót oficjalnego PS Home. Niedawno PlayStation odnowiło znak towarowy usługi, co pobudziło nadzieje graczy na jej powrót. Możliwe, że Home faktycznie pojawi się na którejś z nowszych konsol Sony, choć możemy tylko spekulować, w jakiej formie. Moim zdaniem najbardziej prawdopodobne byłoby stworzenie Home dla nowej generacji PS VR. To jednak tylko gdybanie i o ewentualnym powrocie Home musi poinformować już samo Sony.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie