Kupujesz na Black Friday w PS Store? Łap kod rabatowy na doładowanie PSN

doładowanie PSN na 100 i 200 PLN na tle płynnego złota
PS4 PS5

W sklepie Eneba trwa kolejna promocja, która pozwoli Wam m.in. o wiele taniej zakupić doładowanie PSN na 100 i 200 PLN. To dobra okazja, by zaoszczędzić pieniądze i nabyć upragnione produkcje ze sklepu PlayStation.

Okres trwający wokół Black Friday to czas z często najlepszymi promocjami w roku. W PS Store trwa teraz świetna wyprzedaż gier i DLC, więc macie okazje nareszcie zgarnąć upragnione produkcje w naprawdę niskiej cenie. Eneba przygotowała specjalny kod rabatowy, który umożliwi Wam zaoszczędzić nawet

Uwaga, powyżej podane ceny obowiązują w momencie pisania tego tekstu. Cena uwzględnia prowizję naliczaną przy korzystaniu z metody płatności Przelewy24. Podane kwoty mogą minimalnie się różnić w momencie składania zamówienia, co jest związane z wahaniami kursu Euro. By zapłacić jak najmniej, należy wybrać sprzedawcę z najtańszą ofertą z listy.

Instrukcję, która pomoże Wam skorzystać z tej promocji, znajdziecie przykładowo w tym miejscu.

Jeśli chcielibyście nabyć nową grę w PS Store, a nie macie pomysłu na zakup, zachęcam zajrzeć tutaj. W wymienionym tekście znajdziecie moje rekomendacje najlepszych ofert z okazji Black Friday.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz,
nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu

PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie