doładowanie PSN na 100 i 200 PLN na tle płynnego złota

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Kupujesz na Black Friday w PS Store? Łap kod rabatowy na doładowanie PSN

W sklepie Eneba trwa kolejna promocja, która pozwoli Wam m.in. o wiele taniej zakupić doładowanie PSN na 100 i 200 PLN. To dobra okazja, by zaoszczędzić pieniądze i nabyć upragnione produkcje ze sklepu PlayStation.

Okres trwający wokół Black Friday to czas z często najlepszymi promocjami w roku. W PS Store trwa teraz świetna wyprzedaż gier i DLC, więc macie okazje nareszcie zgarnąć upragnione produkcje w naprawdę niskiej cenie. Eneba przygotowała specjalny kod rabatowy, który umożliwi Wam zaoszczędzić nawet

Uwaga, powyżej podane ceny obowiązują w momencie pisania tego tekstu. Cena uwzględnia prowizję naliczaną przy korzystaniu z metody płatności Przelewy24. Podane kwoty mogą minimalnie się różnić w momencie składania zamówienia, co jest związane z wahaniami kursu Euro. By zapłacić jak najmniej, należy wybrać sprzedawcę z najtańszą ofertą z listy.

Instrukcję, która pomoże Wam skorzystać z tej promocji, znajdziecie przykładowo w tym miejscu.

Jeśli chcielibyście nabyć nową grę w PS Store, a nie macie pomysłu na zakup, zachęcam zajrzeć tutaj. W wymienionym tekście znajdziecie moje rekomendacje najlepszych ofert z okazji Black Friday.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz, nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu
PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 64 reviews)
Excellent42%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible50%