DoGRYwka - Aloy z Horizon Forbidden West leci na cybernetycznym parasolu. Puszka Jaskółki od Oshee z grafiką z Geraltem z Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz żołnierz-inżynier z Battlefield 2042

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – świeży gameplay z BF2042, nowy Horizon bez next-gen patcha i wiedźmińskie potiony już sklepach

Nie możecie doczekać gry Battlefield 2042? Tak się składa, że dziś Electronic Arts postanowiła Wam umilić okres oczekiwania na premierę tej produkcji. Koniecznie musicie obejrzeć nowy gameplay przedstawiający specjalistów.

W sieci zrobiło się głośno wokół tematu Horizon Forbidden West i next-gen patcha, a właściwie jego braku w jakiejkolwiek formie. W związku z tym niektórzy gracze będą musieli wydać niemałą sumę. Więcej o tym przeczytacie w jednym z poniższych artykułów.

6 lat od premiery Wiedźmina 3, a marka cieszy się dalej takim powodzeniem, że do dziś wychodzą nowe produkty z nią związane. Pijacie może energetyki lub izotoniki? W najbliższym czasie macie okazję spróbować Jaskółki i innych mikstury w takim wydaniu. To tylko kilka najciekawszych newsów z dzisiaj. Przeczytaliście już wszystkie?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się