PlayStation Showcase 2021 - gry

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Wielki pokaz PlayStation może zaskoczyć zapowiedziami. Informatorzy zabrali głos

PlayStation Showcase 2021 zbliża się wielkimi krokami. Pierwsi insiderzy odnieśli się już do tego, co możemy na nim zobaczyć. Będzie ciekawie.

Wczoraj zapowiedziano nową konferencję Sony. Tym razem nie będzie to króciutka prezentacja, a spory pokaz nowości. Zobaczymy na nim zapowiedzi nowych gier, a także świeże materiały z tych już ogłoszonych. Biorąc pod uwagę ostatnią ciszę w szeregach PlayStation, oczekiwania są gigantyczne. Insiderzy właśnie je podsycili.

Znany dziennikarz, Andy Robionson, otrzymał informacje, że PlayStation Showcase 2021 zaoferuje parę „super zapowiedzi”. Najpewniej chodzi mu o pokazy nowych gier. Sony powinno zaprezentować ich całkiem sporo, bowiem przyszłoroczny harmonogram wydawcy nie należy do najbogatszych.

Dodatkowo głos zabrał inny informator, Shpeshal_Nick. Potwierdził on informację mówiącą, że na pokazie ujrzymy nowe God of War. Tu akurat bez większego zaskoczenia, bowiem PlayStation potwierdzało, że o grze usłyszymy jeszcze latem bieżącego roku.

O pokazie wypowiedział się również Tom Henderson. Spekuluje on, że na wydarzeniu nie zobaczymy odświeżonego GTA V. Nie jest to jednak zweryfikowana przez jego źródła informacja, a jedynie domysł.

To właściwie pewne, że o PlayStation Showcase 2021 wypowiedzą się jeszcze inni insiderzy. Konferencja odbędzie się 9 września i miejmy nadzieję, że przyniesie ze sobą naprawdę mocne zapowiedzi.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się