Call of Duty Vanguard - potyczka żołnierzy, ołów lata w powietrzu

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Znamy terminy bety CoD: Vanguard na wszystkich platformach. Oto mapy i tryby

Sledgehammer Games podzieliło się ze światem informacjami na temat dalszych okresów testowych Call of Duty: Vanguard. Na ten moment wiadomo już o 3 najbliższych terminach.

Beta Call of Duty: Vanguard – kiedy będzie można grać?

  • 10-13 września – zamknięta beta dla graczy konsol PlayStation, którzy zamówili grę w przedsprzedaży
  • 16-20 września – otwarta beta dla graczy PlayStation
  • 16-20 września – zamknięta beta dla graczy PC i Xbox, którzy zakupili grę w przedsprzedaży
  • 18-20 września – otwarta beta dla graczy PC i Xbox

Co czeka graczy podczas bety?

Deweloperzy na pierwszy tydzień przygotowali 4 następujące mapy: Champion Hill, Hotel Royal, Gavutu i Red Star. Podczas drugiego tygodnia testów do puli dojdzie jeszcze Eagle’s Nest. Gracze będą mieli do wyboru kilka trybów, odpowiednio: Champion Hill, Domination, Team Deathmatch i Kill Confirmed. Od 11 września graczom zostanie udostępniony też Patrol, a od 16 września Search and Destroy.

Kilka dni temu właściciele PS4 i PS5, którzy zamówili CoD: Vanguard w ramach pre-orderu, mogli sprawdzić zamkniętą alfę gry. Co prawda nie obyło się bez kilku mankamentów związanych z widocznością przeciwników, ale spora liczba testujących była ogólnie zadowolona z rozgrywki. Wygląda na to, że twórcy postanowili wprowadzić odpowiednie poprawki. Obiecali, że w becie oponenci będą znacznie lepiej widoczni dzięki kilku poprawkom. Jestem ciekaw, jak sprawdzą się w akcji. Cóż, przekonamy się wszyscy już za kilka dni.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się