Dentysta z głową Mario wykonuje zabieg

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Ten dentysta oferuje za darmo usługę, jeśli skopiecie go w bijatyce

Pewien dentysta wpadł na świetny pomysł, by zareklamować swój gabinet. Każdy ma okazję wygrać u niego za darmo usługę, jeśli pokona go w jedną z najpopularniejszych bijatyk na świecie – Super Smash Bros Ultimate.

Na kartach YouTube’a krąży od kilku dni poniższe wideo, w którym lekarz z USA oferuje w swoim miejscu pracy możliwość zagrania z nim w Super Smash Bros Ultimate. Jeśli uda się Wam pobić go na cyfrowej arenie, ten za darmo zajmie się czyszczeniem Waszego uzębienia. W przypadku przegranej musicie „ogłosić całemu światu, że przegraliście z dentystą”. Najpewniej sprawa dotyczy po prostu zareklamowania gabinetu w swoich social mediach. Coś czuję, że pomysłodawca tej inicjatywy ma setki godzin w tym tytule.

Co prawda, najnowsza odsłona Smasha nie jest aż tak popularna w Polsce, jednak ogólnie na całym świecie cieszy się sporym uznaniem. Choć od premiery minęło już trochę, twórcy cały czas wspierają ten tytuł nowymi wydarzeniami oraz aktualizacjami.

Być może nie wiecie, ale w tej produkcji znajdziecie obecnie aż 81 grywalnych postaci z najróżniejszych gier, które na przestrzeni lat trafiły przynajmniej raz w jakiejś formie na konsole Nintendo. Samej zawartości jest masa, od aren, przez utwory, po dodatkowe skórki dla każdego z bohaterów. Jeśli macie Switcha, to macie ode mnie moją rekomendację na tę pozycję. To świetny tytuł imprezowy, w którym diabelnie szybko można zrozumieć naprawdę łatwe sterowanie.

Jeśli planujecie zakupić Pstryczka, to radzę się pospieszyć. Dziś opublikowałem tekst na temat ewentualnego wydłużenia się problemu dostępności konsol. W tym miejscu znajdziecie wszystkie na ten temat informacje.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się