Mamut z kolekcjonerki Horizon Forbidden West zmiótł mnie z planszy. Cena też

Horizon Forbidden West - figurka kolekcjonerska z Regallia Edition
PS4 PS5

Szef PlayStation Studios pochwalił się w sieci ogromną figurką z Regalla Edition, czyli specjalnej kolekcjonerki Horizon Forbidden West. Jeśli planujecie jej zakup, upewnijcie się, że macie wystarczająco dużo miejsca.

Warto jednak na wstępie zaznaczyć, że Hermen Hulst przedstawił na nagraniu wersję prototypową i zapewnia, że finalny produkt będzie prezentować się jeszcze lepiej. Mimo to, mnie i tak już projekt po prostu urzekł. Rzućcie okiem na tego kolosa, a ja zacznę wyliczać jego wielkość na podstawie padającego cienia i wzorów fizycznych.

Niestety, poległem w kalkulacjach, a na ten moment w internecie brak informacji na temat rozmiarów tej atrapy Mumakła Regalli. Kolekcjonersko-figurkowa intuicja podpowiada mi jednak, że może to być nawet blisko 30 cm lub nieco więcej. Jest to sporo, a cena również do najmniejszych nie należy. By móc codziennie zachwycać się tym małym dziełem sztuki, należy poświęcić 1 199 zł. Jeśli chcecie ogołocić mamuta z jego uzbrojenia, możecie wydać znacznie mniej. Wszystkie dostępne do zapre-orderowania warianty znajdziecie w tym tekście.

Myślę, że projektanci odpowiedzialni za omawiany w tekście rarytas przeszli samych siebie. Kolos prezentuje się niesamowicie, jest pełen detali i na pewno jest gratką dla wszystkich wyczekujących nowego Horizona. Po prostu piękność, na którą, niestety, nie każdy będzie mógł sobie pozwolić.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie