Wiedźmin 3 - Geralt trzyma trunek do toastu i się cieszy, że zaraz się napije

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Wiedźmińskie eliksiry w polskich sklepach. Kto chętny na łyk Jaskółki?

Do wszystkich fanów gry Wiedźmin 3: Dziki Gon! W najbliższym czasie macie szansę nabyć specjalne napoje i nie tylko ze specjalnymi grafikami i nazwami nawiązującymi do świata Geralta z Rivii.

To niezwykła kolaboracja Oshee i CD Projektu, dzięki której do sprzedaży trafiły specjalne produkty. Jest zdecydowanie w czym wybierać. Warto wspomnieć, że energetyki w puszkach nazywają się jak eliksiry, które każdy gracz może wypić podczas grania w Wiedźmin 3: Dziki Gon. Nie zabrakło w takim razie kultowej Jaskółki, Kota i Zamieci. O dziwo, ta ostatnia jest podpisana angielską nazwą na poniższej grafice, choć w sieci natrafiłem już też na zdjęcia z polskim podpisem.

Wiedźmin 3 x Oshee - produkty - PG
Źródło: Oshee

Oshee wraz z CD Projektem przygotowało również wyjątkowy konkurs, w którym każdy ma szansę zdobyć świetne nagrody. Ich pula prezentuje się następująco:

  • 400 kodów dostępu do Wiedźmina 3 w Edycji Gry Roku (GOG)
  • 400 kodów dających zniżkę w wysokości 20 zł do sklepu CD Projekt RED Gear (przy zakupie za minimum 100 zł)
  • 400 kodów dostępu do cyfrowego koncetu z muzyką z Wiedźmina 3 za pośrednictwem GOG.com
  • 1000 zapasów produktów i gadżetów Oshee

Szczegóły konkursu znajdziecie w tym miejscu.

Co ciekawe, to niejedyny wiedźmiński konkurs organizowany w ostatnim czasie. Gracie może w Wiedźmin: Pogromca Potworów? Więcej na temat specjalnego tego wydarzenia przeczytacie tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się