Futurystycznie opancerzony mężczyzna strzela do monstra.
0 komentarzy

Trailer zagadkowej gry looter shooter. Zobaczcie zwiastun Project Magnum

Sony ujawniło niedługi zwiastun zagadkowej gry Project Magnum. Nowy looter shooter prezentuje wysoki poziom graficzny.

Na kanale PlayStation pojawił się zwiastun gry Project Magnum. Nie przywiązujcie wagi do nazwy, gdyż ta może się jeszcze w przyszłości zmienić. Tytuł jest looter shooterem w klimatach Sci-Fi, z perspektywą trzeciej osoby. PM cechuje się piękną grafiką i żywymi kolorami. Nad produkcją pracuje studio Nexon. Gra pojawi się na PC, PS4 oraz PS5. Nie ma daty premiery.

W produkcji znajdziemy unikalne postacie wzorowane na nurcie fantastyki naukowej. Oczywiście nie zabraknie różnorodnych specjalnych umiejętności, broni i innych elementów znanych z tego gatunku gier. Twórcy zapewniają, że potyczki będą ekscytujące, a bossi, których napotkamy, ogromni. Niezależnie od tego, co wiemy o rozgrywce, tytuł od strony wizualnej prezentuje się dobrze. Grafika stoi na wysokim poziomie, widać wiele zróżnicowanych i ładnych efektów. Zwłaszcza podczas wybuchów czy strzelania promieni laserowych. Muszę stwierdzić, że przyjemnie się ogląda ten zwiastun.

Możliwe, że dowiemy się czegoś więcej na najbliższym PlayStation Showcase 2021. Poznaliśmy datę wydarzenia, a także to, czego mamy się spodziewać. Jeśli te informacje umknęły Wam, to sprawdźcie ten link po więcej szczegółów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się