Ekipa Friza ma plan na produkcję gry AAA. Najpierw jednak będzie coś mobilnego

Ekipa Friza ma plan na produkcję gry AAA. Najpierw jednak będzie coś mobilnego
Mobile

Ekipa Friza wyda grę mobilną jeszcze w tym roku. Plany są na większą ilość produkcji, także wysokobudżetowych.

Bez wątpienia Ekipa Friza to fenomen, jeśli chodzi o polski internet. Youtuberzy szybko pobili wszelkie rekordy popularności i obecnie są w czołówce influncerów w Polsce. Ostatnio wydali płytę, wcześniej słynne lody, a także przybory szkolne. Dziś ich menadżer Łukasz Wojtyca przypomniał o udziale spółki w branży elektronicznej rozrywki. Jeszcze w tym roku mamy otrzymać ich grę mobilną. Nie znamy jeszcze daty premiery.

Warto również dodać, że Ekipa Friza planuje wydawać gry AAA, czyli produkcje wysokobudżetowe. Te jednak mają się pojawić dopiero po roku 2023. Aktualnie skupiają się na tytułach mobilnych. Dodatkowo menadżer zapowiedział, że możemy się spodziewać więcej gier, niż planowano. Nie zapominajmy także, że w skład spółki EKIPA HOLDING wchodzi JOIN OUR DREAMS, czyli oddział zajmujący się produkcją i wydawaniem gier wideo na różne platformy. Ponadto rozwijają nowoczesne technologie.

Zapewne ważnym wydarzeniem w kontekście dzisiejszej informacji, było nawiązanie współpracy między Ekipą, a firmą T-Bull. W wyniku umowy ci drudzy są zobowiązani stworzyć przynajmniej dwa tytuły. T-Bull funkcjonuje na rynku od 2010 roku i zajmuje się tworzeniem gier mobilnych. Swoim portfolio produkcyjnym oraz wydawniczym mają głównie tytułu na systemy iOS i Android.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie