Crysis Remastered Trilogy zapowiedziane

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

1 komentarz

Data premiery Crysis Remastered Trilogy ujawniona. Nie poczekamy długo

Poznaliśmy datę premiery Crysis Remastered Trilogy. Odświeżenie trzech kultowych już shooterów zadebiutuje za parę tygodni.

Crytek potwierdził, że zremasterowane gry ukażą się już 15 października bieżącego roku. Gracze zgarną je cyfrowo, ale też w pudełkach.

Wszystkie trzy odsłony serii ukażą się na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X i S oraz Nintendo Switch. Warto też dodać, że Crysis Remastered Trilogy na PC będzie dostępne tylko w Epic Games Store i nie wiadomo, czy jest to czasowa ekskluzywność.

Dodatkowo miejcie na uwadze, ze nie musicie kupować całego pakietu. Odnowione Crysis 2 i Crysis 3 będą dostępne do kupienia osobno. Remaster pierwszej odsłony jest dostępny już teraz.

Posiadacze konsol nowej generacji ograją nieco ładniejszą wersję gry. Zaoferuje ona tekstury o wyższej rozdzielczości, ulepszone oświetlenie oraz bardziej szczegółowe modele postaci, broni i otoczenia. Porównanie wersji gry z PS3 i PS5 znajdziecie w tym miejscu.

Pierwsze materiały z odświeżonej trylogii wskazują, że to bardzo przyzwoity remaster. Jeśli nie graliście jeszcze we wszystkie odsłony Crysis lub chcecie je sobie przypomnieć, być może warto zainteresować się odświeżeniem. Na ostateczny test jakości portów musimy jednak poczekać do premiery.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się