Diablo 2 Resurrected - Amazonka

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Amazonka sieje postrach na nowym trailerze Diablo 2 Resurrected

Blizzard pokazał kolejny zwiastun Diablo 2 Resurrected. Słynny zespół prezentuje krótkie fragmenty rozgrywki odświeżoną amazonką.

Seria prezentacji klas postaci z remake’u Diablo 2 trwa w najlepsze. Wczoraj otrzymaliśmy trailer paladyna, a wcześniej barbarzyńcy i czarodziejki. Blizzard ma jeszcze trochę do pokazania i właśnie zajawił kolejną postać, w którą wcielimy się w grze.

Amazonka to jedna z najbardziej wszechstronnych postaci w Diablo 2 Resurrected. Bohaterka korzysta z oszczepów, łuku, włóczni, magii, a także wyjątkowych umiejętności. Stanowi świetne wsparcie dystansowe, ale odpowiednio rozwinięta może spokojnie siać śmierć w szeregach wroga samodzielnie.

Na zwiastunie obejrzymy kilka umiejętności amazonki oraz urywki z rozgrywki. Kolejne zwiastuny są w drodze i wkrótce zobaczymy podobne prezentacje wszystkich klas, które znajdziemy w grze. Jeśli czekacie na remake Diablo 2, wyglądajcie nowych materiałów w nadchodzących dniach.

Diablo 2 Resurrected trafi w ręce chętnych graczy już 23 września. Zagramy w nie na komputerach osobistych, PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X oraz S i Nintendo Switch. Warto wspomnieć, że w grze będzie dostępna funkcja cross-progression, dzięki której możemy dzielić postępy w grze na różnych platformach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się