Żołnierz idzie z karabinem.
0 komentarzy

Battlefield Mobile będzie darmowy. Sprawdźcie więcej informacji o grze

Twórcy Battlefield Mobile udostępnili FAQ do nadchodzącej gry mobilnej. Poznaliśmy m.in. wymagania sprzętowe.

Dzisiaj w sklepie Play pojawiła się karta gry Battlefield Mobile. Chodzi o mobilną wersję słynnego cyklu. Przy okazji deweloperzy udostępnili FAQ z najważniejszymi informacjami, które dotyczą produkcji. Dowiedzieliśmy się, że BF Mobile będzie grą F2P z opcjonalnymi płatnościami, a na jesieni pojawią się zamknięte beta testy. Te wyłącznie dla graczy w Indonezji i na Filipinach. Tytuł ukaże się na systemach iOS i Android. Premiera gry odbędzie się w przyszłym roku.

Zbiór najważniejszych informacji z FAQ Battlefield Mobile:

  • Tytuł jest darmowy, ale twórcy zaznaczają, że znajdą się w nim mikropłatności. Obecnie nie jest jasne za co, ale obstawiamy różnego rodzaju skórki czy inne przedmioty kosmetyczne;
  • Pojawią się przepustki sezonowe z kolekcjonerskimi i kosmetycznymi przedmiotami do odblokowania;
  • Beta testy wystartują na urządzeniach obsługujących system Android w wersji 7 i wyżej;
  • W grze nie będzie cross-playu z innymi platformami;
  • Na początku będzie tylko mapa Gran Bazaar wraz z trybem podboju. Deweloperzy będą się starali wiernie odtworzyć rdzeń rozgrywki z dużych gier z serii;
  • Za grę odpowiada Industrail Toys prowadzone przez Alexa Seropiana, jednego z założycieli Bungie (twórców Halo). W studiu Industrail stworzono specjalny zespół, który pracuje nad mobilną wersją Battlefielda.

I jak, jesteście zainteresowani propozycją Electronic Arts na podbicie mobilnego rynku? Na pewno wiemy, że nie zabraknie systemu zniszczeń, 4 znanych klas, różnorodnego wyposażenia i pojazdów, w tym czołgów. Na razie tytuł zapowiada się ciekawie, choć ja czekam na pierwszy gameplay z gry.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się