Death Stranding Director's Cut - główny bohater opiera swoją głowę o czoło koleżanki i rozmawiają

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Kojima popsuł własną niespodziankę. Finałowy trailer Death Stranding Director’s Cut z datą premiery

Jeszcze niedawno Kojima zapewniał, że finałowy trailer Death Stranding Director’s Cut zostanie wypuszczony po cichu. Wychodzi na to, że tak nie będzie, ponieważ w sieci opublikowano tweet z dokładną datą jego premiery.

Dziś na Twitterze Kojima Productions pojawił się poniższy wpis. Wynika z niego, że wspomniany zwiastun zobaczymy wszyscy na kanale YouTube studia już 8 września o godzinie 9:00. Czego takiego możemy się spodziewać?

W mojej opinii, znając samego Hideo, raczej ogromnego zwrotu akcji. Choć sam dzień pojawienia się finałowego trailera nie jest już niespodzianką, obstawiam, że w nim samym można liczyć na coś niespodziewanego. Kojima jest znany z właśnie takich sytuacji i dość specyficznego humoru, więc pewnie i tego nie zabraknie.

Death Stranding Director’s Cut zadebiutuje już 24 września na konsoli PS5. Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się już doczekać momentu, aż wszyscy będziemy mogli zagrać w ten tytuł. To całe budowanie napięcia przez tę jedną z najbardziej rozpoznawalnych ikon świata gamingu sprawia, że mój głód na tę pozycję tylko rośnie.

Jeszcze niedawno do sieci trafił inny zwiastun, który tylko do tego u mnie się jeszcze bardziej przyczynił. Znajdziecie go, przechodząc pod ten link. Uwierzcie mi, że naprawdę warto go zobaczyć i niejeden raz Was zaskoczy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się