Kojima popsuł własną niespodziankę. Finałowy trailer Death Stranding Director’s Cut z datą premiery

Death Stranding Director's Cut - główny bohater opiera swoją głowę o czoło koleżanki i rozmawiają
PS5

Jeszcze niedawno Kojima zapewniał, że finałowy trailer Death Stranding Director’s Cut zostanie wypuszczony po cichu. Wychodzi na to, że tak nie będzie, ponieważ w sieci opublikowano tweet z dokładną datą jego premiery.

Dziś na Twitterze Kojima Productions pojawił się poniższy wpis. Wynika z niego, że wspomniany zwiastun zobaczymy wszyscy na kanale YouTube studia już 8 września o godzinie 9:00. Czego takiego możemy się spodziewać?

W mojej opinii, znając samego Hideo, raczej ogromnego zwrotu akcji. Choć sam dzień pojawienia się finałowego trailera nie jest już niespodzianką, obstawiam, że w nim samym można liczyć na coś niespodziewanego. Kojima jest znany z właśnie takich sytuacji i dość specyficznego humoru, więc pewnie i tego nie zabraknie.

Death Stranding Director’s Cut zadebiutuje już 24 września na konsoli PS5. Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się już doczekać momentu, aż wszyscy będziemy mogli zagrać w ten tytuł. To całe budowanie napięcia przez tę jedną z najbardziej rozpoznawalnych ikon świata gamingu sprawia, że mój głód na tę pozycję tylko rośnie.

Jeszcze niedawno do sieci trafił inny zwiastun, który tylko do tego u mnie się jeszcze bardziej przyczynił. Znajdziecie go, przechodząc pod ten link. Uwierzcie mi, że naprawdę warto go zobaczyć i niejeden raz Was zaskoczy.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie