Hitman w ładnej koszuli idzie na ekskluzywną imprezę, podświetlone logo PlayStation, Ellie i Joel z The Last of Us uczą się strzelać

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – zamieszanie z 5-letnim Hitmanem na GOG-u, pierwsze oficjalne zdjęcie z serialu TLoU oraz nowe gry na PS4 i PS5

Serial The Last of Us idzie powoli do przodu. Dziś w jednym z naszych artykułów pojawiło się pierwsze zdjęcie przedstawiające kadr prosto z produkcji.

Nowy tydzień, nowe zbliżające się premiery. Wyodrębniliśmy dla Was najciekawsze produkcje, które w najbliższych dniach pojawią się na konsolach PS4 i PS5. Nie zabrakło polskich gier, a także dwóch, wyczekiwanych części z piłkarskich cykli.

Hitman z 2016 roku miewa problemy na platformie GOG. Wszystko przez dotychczasową politykę platformy i utrudnienia związane z potrzebą stałego dojścia do internetu. To tylko kilka najciekawszych wieści ze świata gamingu, a poniżej znajdziecie ich całą resztę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się