PS Plus październik 2021

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Co wiemy o PS Plus na październik 2021? Przeciek oferty oraz wszystkie daty

Pora przygotować się na ujawnienie PS Plus październik 2021. Oto wszystkie najważniejsze informacje o nadchodzącej ofercie PlayStation.

Oficjalny zestaw gier na październik poznamy już 29 września około godziny 17:00 lub 17:30. Konkretna godzina ujawnienie oferty może być jednak troszkę inna, bowiem czasem Sony zmienia swoje przyzwyczajenia. Niemniej zapowiedzi należy spodziewać się po południu.

Gry odbierzemy w pierwszy wtorek przyszłego miesiąca, czyli 5 października. W tym przypadku również powinny być one dostępne koło godziny 17:00, choć warto pamiętać, że czasem zdarza się, że wybrane tytuły są dostępne dużo wcześniej – na przykład od rana. Nie zdarza się to jednak zawsze.

Oczekiwania wobec oferty są całkiem spore. Gracze spodziewają się przyzwoitych produkcji, ale wygląda na to, że raczej ich nie otrzymają. Do sieci wyciekła pełna oferta i przeciek ten pochodzi z bardzo wiarygodnego źródła, które do tej pory nie myliło się ani razu. W ramach PS Plus na październik 2021 mielibyśmy zgarnąć między innymi Mortal Kombat X i strzelankę osadzoną w czasach II wojny światowej. Jeśli przeciek się potwierdzi, obejdzie się bez szałowych gier.

Jeśli chcecie kupić abonament PS Plus w przyzwoitej cenie, śledźcie nasz dział z promocjami. Często podrzucamy tam okazje, dzięki którym da się zgarnąć subskrypcje ze sporą zniżką.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się