Kena Bridge of Spirits - Kena i duszki - PG

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Nowa aktualizacja Kena: Bridge of Spirits ułatwi Wam walkę i naprawi zapisy

Dostępna jest już nowa aktualizacja gry Kena: Bridge of Spirits. Poprawiono kilka błędów związanych z zapisem stanu rozgrywki oraz usprawniono mechaniki walki. Jeden z twórców zapowiedział, że produkcja otrzyma jeszcze wsparcie.

W wywiadzie dla zagranicznego IGN co-founder Mike Grier opowiedział o dalszych planach rozwoju najnowszego dzieła Ember Lab. „Myślę, że będziemy wspierać Kenę przez jakiś czas.” – poinformował w rozmowie, choć nie doprecyzował konkretnie, jakiej formy wsparcia dotyczyła wypowiedź. Czy miał na myśli jedynie aktualizacje z poprawkami, a może jednak z nową, dodatkową fabułą/zadaniami? Cóż, ciężko to na ten moment stwierdzić.

Grier na późniejszym etapie rozmowy wspomniał, że gra „ma spory potencjał fabularny”, aczkolwiek obecnie nie można mówić o jakichkolwiek planach na sequel. Być może zmieni się to w bliżej nieokreślonej przyszłości.

Cieszy jednak fakt, że poniższa lista zmian z patcha 1.06 zawiera wiele potrzebnych poprawek. Rzućcie okiem, co takiego twórcy zmienili w swojej produkcji:

Kena: Bridge of Spirits – lista zmian w aktualizacji 1.06

 • Dodano możliwość remapowania klawiszy ruchu (tylko na PC).
 • Zaimplementowano poprawkę dla utraconej Karmy. Pliki zapisu, w których brakuje Karmy, zostaną poprawione po pobraniu patcha.
 • Naprawiono blokadę progresji w Starehouse. Ta aktualizacja naprawia również poprzednie zapisy.
 • Naprawiono blokadę progresji podczas wchodzenia do Ancient Well. Ta aktualizacja naprawia również poprzednie zapisy.
 • Naprawiono poprzednie zapisy z blokadą progresji w Forge.
 • Naprawiono problem z zablokowaniem Cursed Chest, gdy umiera się w tym samym czasie, co pokonani wrogowie. Ta aktualizacja naprawia również poprzednie zapisy.
 • Naprawiono błąd SDK EOS uniemożliwiający niektórym graczom uruchomienie gry (tylko na PC).
 • Parry Counter attack jest teraz łatwiejszy do wykonania.
 • Naprawiono miękką blokadę w Ancient Well.
 • Poprawki błędów.
 • Drobne błędy w dźwięku, obrazie i kolizjach.

Kena: Bridge of Spirits zadebiutowało 21 września na PC, PS4 i PS5. Gra zebrała w momencie premiery bardzo pozytywne oceny. Informacje na temat recenzji tej produkcji znajdziecie w tym artykule.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się