Demon porwał Wam dziewczynę, a jego złe duchy chcą pokonać Boga. Świeży horror już na Steamie

ToruTaru - zbliżenie na dwa duchy z gry w maskach - PG
PC

Na Steamie w ramach wczesnego dostępu pojawiła się gra ToruTaru, czyli horror o nietypowej stylistyce graficznej. W tej produkcji czeka Was wiele niepowtarzalnych doświadczeń.

Tytuł nawiązuje do nazwy demona, który porwał Waszą dziewczynę. Waszym zadaniem jest jej uratowanie i zmierzenie się z duchami, które wymieniony antagonista tworzy w celu pokrzyżowania planów. Brzmi ciekawie, prawda? Zatem spójrzcie na trailer produkcji, który niedawno trafił do sieci:

Gra oprócz proceduralnie generowanych poziomów zapewni sporo urozmaiceń. Twórcy twierdzą, że w ich dziele znajdziecie „dziesiątki duchów o różnym wyglądzie i zachowaniu”, a ciekawą mechaniką jest opcja rysowania sobie we własnym zakresie mapy i tworzenia notatek, aby ułatwić rozgrywkę.

Wartym poświęcenia chwili jest sama oprawa graficzna. Pikselowy filtr dodaje całości klimatu grozy. Przez gorszą widoczność obiektów o niższej rozdzielczości chwilę może zająć rozpoznanie widoku, na który w danym momencie patrzy się gracz.

ToruTaru jest już dostępne na Steam w ramach wczesnego dostępu. Obecnie nie wiadomo nic na temat ewentualnego wydania gry na pozostałych platformach. Gra kosztuje 17,99 zł, co moim zdaniem nie jest wygórowaną ceną.

Jeśli lubicie horrory, a tym bardziej nie chcecie wydać za dużo pieniędzy, może zainteresuje Was polski projekt, w który możecie zagrać za darmo. Co prawda, Dagon przejdziecie w zaledwie 30 minut, ale i tak według mnie dobrze jest zainteresować się i tą pozycją. Więcej na jej temat przeczytacie w tym artykule.

Udostępnij: