Promocje dnia – hity na PlayStation od 36 zł, Xbox Series X z Far Cry 6 i telewizor do konsol w dobrej cenie

Promocje dnia – hity na PlayStation od 36 zł, Xbox Series X z Far Cry 6 i telewizor do konsol w dobrej cenie
PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Dziś nie zabrakło świetnych okazji na gry, ale mamy również nie lada gratkę dla chętnych na nowego Xboxa Series X (w pakiecie z Far Cry 6!). W promocji jest też telewizor idealny pod konsolę.

Powoli zbliżają się zimniejsze dni, dlatego dobrym pomysłem jest zastanowienie się nad nowymi grami do przejścia. Jeżeli nie macie na czym grać – nie ma problemu, w końcu mamy też coś dla chętnych na XSX. Znalazło się też miejsce na przeceniony telewizor do konsoli.

Smart Week z grami konsolowymi

Na Allegro ruszył Smart Week 2021. Oznacza to mnóstwo promocji na gry na PS 4/5, XONE/Series X czy Nintendo Switch. Najtańsze pozycje da się znaleźć już od 36 złotych, a jest w czym wybierać.

Xbox Series X z Far Cry 6 lub akcesoriami

Jeżeli wciąż poszukujecie nowej konsoli – mamy dla Was świetną okazję. W różnych polskich sklepach można znaleźć niezłe oferty na konsolę Xbox Series X wraz z nadchodzącym Far Cry 6 w zestawie lub innymi grami albo akcesoriami.

Telewizor do konsoli Samsung QE55Q77AAT

Samsung QE55Q77AAT wydaje się jednym z ciekawszych modeli telewizorów dedykowanych do grania na konsoli. Ma w zasadzie same zalety: duży ekran (o przekątnej 55″), odświeżanie 120 Hz i całkiem niezłą cenę, czyli 3499 złotych.

Wszystkie promocje – laptopy, gry i peryferia:

Wszystkie promocje są aktualne w momencie pisania artykułu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie