Wiedźmin Geralt z piłką dla dzieci

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Wiedźmin otrzyma nowy film animowany i… serial dla dzieci?!

Wiedźmin otrzyma kolejną produkcję od Netflixa. Wśród nich znalazł się bardzo, bardzo nietypowy projekt.

Netflix zapowiedział na sobotniej konferencji, że przygotowuje serial dla dzieci w wiedźmińskim uniwersum Andrzeja Sapkowskiego. Widowisko ma być przepełnione zabawą i rzekomo spodoba się nie tylko najmłodszym, ale też całym rodzinom. Absolutnie nie mam pojęcia, jak może wyglądać serial dla młodszych odbiorców osadzony w jednym z najmroczniejszych uniwersów fantasy, ale jestem zaintrygowany. Jeśli to się uda, będę w ciężkim szoku.

Przy okazji potwierdzono, że Wiedźmin dostanie też kolejny film animowany. Podobno będzie on nieco przypominał Zmorę Wilka, którą można już oglądać na Netflixie. Choć nie było to dzieło idealne, według mnie było całkiem przyjemnym odmóżdżaczem. Tutaj również musimy zaczekać na więcej szczegółów.

Warto też przypomnieć, że zbliżamy się do premiery drugiego sezonu serialu Wiedźmin. Niedawno zaprezentowano nowy zwiastun i inne materiały. Dodatkowo potwierdzono, że możemy spodziewać się trzeciego sezonu serialu, choć nie jest to wielkim zaskoczeniem. Zapowiedź kolejnych projektów w uniwersum utwierdza w przekonaniu, że Netflix nie rozstanie się z Geraltem i spółką zbyt szybko.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się