Wiedźmin otrzyma nowy film animowany i… serial dla dzieci?!

Wiedźmin Geralt z piłką dla dzieci
Filmy i seriale

Wiedźmin otrzyma kolejną produkcję od Netflixa. Wśród nich znalazł się bardzo, bardzo nietypowy projekt.

Netflix zapowiedział na sobotniej konferencji, że przygotowuje serial dla dzieci w wiedźmińskim uniwersum Andrzeja Sapkowskiego. Widowisko ma być przepełnione zabawą i rzekomo spodoba się nie tylko najmłodszym, ale też całym rodzinom. Absolutnie nie mam pojęcia, jak może wyglądać serial dla młodszych odbiorców osadzony w jednym z najmroczniejszych uniwersów fantasy, ale jestem zaintrygowany. Jeśli to się uda, będę w ciężkim szoku.

Przy okazji potwierdzono, że Wiedźmin dostanie też kolejny film animowany. Podobno będzie on nieco przypominał Zmorę Wilka, którą można już oglądać na Netflixie. Choć nie było to dzieło idealne, według mnie było całkiem przyjemnym odmóżdżaczem. Tutaj również musimy zaczekać na więcej szczegółów.

Warto też przypomnieć, że zbliżamy się do premiery drugiego sezonu serialu Wiedźmin. Niedawno zaprezentowano nowy zwiastun i inne materiały. Dodatkowo potwierdzono, że możemy spodziewać się trzeciego sezonu serialu, choć nie jest to wielkim zaskoczeniem. Zapowiedź kolejnych projektów w uniwersum utwierdza w przekonaniu, że Netflix nie rozstanie się z Geraltem i spółką zbyt szybko.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie