Cyberpunk 2077 - kobieta w bieliźnie grzebie w swojej cyberpunkowej dolnej szczęce

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Deweloper Cyberpunka 2077 prosi graczy o pomoc

Lead Quest Designer gry Cyberpunk 2077 poprosił w social mediach graczy, aby pomogli jemu i jego ekipie usprawnić produkcję. Każdy może w łatwy sposób podzielić się swoimi pomysłami.

Na profilu na Twitterze Paweł Sasko opublikował garść wpisów, które dotyczą CP2077 pod kątem dziejących się w nim wydarzeń i możliwych do ogrania zadań. Aby podzielić się swoją opinią odnośnie tych tematów, wystarczy napisać komentarz pod pierwszym z tweetów, które znajdziecie pod koniec artykułu.

Warto zaznaczyć, że Sasko prosi w miarę możliwości o doprecyzowanie, którego questa wiadomości dotyczą. To na pewno ułatwi pracownikom CD Projekt RED proces przekopania się przez komentarze. W chwili pisania tego tekstu jest ich blisko 700, a liczba ta stale rośnie. Co też ważne, dobrze jest RED-om dostarczyć wszelkie opinie na temat konkretnych momentów, które Wam zapadły w pamięć – i te pozytywne, i te negatywne.

Gorąco zachęcam do skorzystania z okazji i opublikowania na Twitterze swoich przemyśleń. Bez wątpienia pomoże to zespołowi Pawła Sasko przyczynić się do stworzenia jeszcze lepszych przygód w nadchodzących projektach. Ostatnio przewija się właśnie temat nowej, ewentualnej produkcji twórców CP2077. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się