Symulator Złodzieja wielkim hitem. Gra doczeka się darmowych i płatnych DLC

thief sim
PC PS4 XOne

Thief Simulator okazał się wielkim hitem PlayWay. Producent poinformował, że to nie koniec wsparcia dla gry. Nadchodzą darmowe aktualizacje i płatne DLC.

Thief Simulator jest jedną z tych gier, które na pierwszy rzut oka wydają się głupie, ale gdy już zaznajomimy się z zasadami, okazują się całkiem zmyślnymi produkcjami. Zresztą, kogo nie kręci złodziejski fach?

Thief Simulator z ogromem nowości

Console Labs poinformowało w niedawnym komunikacie, że ich Thief Simulator doczeka się darmowych ulepszeń. Te mają zadebiutować jeszcze w tym roku zarówno na PC, jak i PS4, XONE i Switcha.

Patch do Thief Simulator pojawi się jeszcze w tym roku, przynosząc kolejne usprawnienia, gdzie najważniejszym z nich jest poprawa grafiki. Jednak ta aktualizacja nie skupi się tylko aspektach wizualnych oraz stabilności. Do gry dodana zostanie nowa mapa i misje, a to wszystko w darmowej aktualizacji.

Marcin Wesołowski, prezes Console Labs

Brzmi to dość ciekawie, szczególnie że gra sprzedała się zaskakująco dobrze. Symulator złodzieja dosłownie skradł serca graczy – w wersji na PC i Switch przebito próg 2 mln sprzedanych egzemplarzy. Jeżeli chodzi o konsole XONE i PS4 sprzedano 120 tys. kopii. Z tej okazji zdecydowano, że pojawią się również płatne DLC.

Twórcy obiecują, że pierwsze z trzech planowanych dodatków zaoferuje nowe rabunki, bardziej rozbudowane misje, a także przedmioty. Ma ukazać się jeszcze w tym roku, jednak nie znamy jego ceny. Pamiętajcie również, że w produkcji jest druga część. Jedynka aktualnie dostępna jest m.in. na Steam.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie