Serial i gra The Last of Us - Joel i Ellie

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Oto pierwsze zdjęcie Joela i Ellie z serialu The Last of Us

Serial The Last of Us kryje przez graczami coraz mniej tajemnic. Wreszcie ujawniono pierwsze zdjęcie z planu przedstawiające Joela i Ellie.

Kostiumy prezentują się jak prosto z gry! Przypomnę, że w Joela wciela się Pedro Pascal, którego z pewnością kojarzą fani Gry o Tron, The Mandalorian i Narcos. Rolę Ellie odgrywa Bella Ramsey, którą możecie znać z takich produkcji jak Gra o Tron, Mroczne Materie oraz Hilda. Duet miał już okazję ze sobą pracować, co dobrze wróży całemu widowisku. Relacja dwójki głównych postaci to bardzo ważny element serialu bazującego na tym konkretnym tytule.

Na zdjęciu widzimy również pewną ciekawą lokację. To rozległy teren ze wzniesieniami, na którym rozbił się samolot. Nie uświadczymy podobnej miejscówki w grze. Potwierdza to więc, że serial nie zawsze będzie trzymał się ściśle tego, co prezentował oryginał z konsol. Spodziewajmy się, że podobnych nowości oraz zmian będzie jeszcze więcej.

Serial The Last of Us ukaże się w przyszłym roku. A przynajmniej tak twierdzi jeden z reżyserów widowiska.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się