Wiedźmin 3 i Dark Souls - postacie

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Wiedźmin 3 z egzekucjami rodem z Dark Souls

Wiedźmin 3 zyskał moda Dark Souls Style Execution. Pozwala on na wykańczanie przeciwników w stylu postaci ze słynnych produkcji studia From Software.

Żeby być dokładnym – Geralt może dzięki niemu przebić plecy wroga, który stoi do niego tyłem. Taktyka ta sprawdzi się w przypadku przeciwników, którzy są potężniejsi od Białego Wilka i ten chce się ich pozbyć w miarę szybko i sprawnie. Dodatkowo modyfikacja wprowadza kontratak, który aktywuje się, kiedy przeciwnik będzie chwiał się na nogach, na przykład po ogłuszeniu.

Obie części moda zawierają tez dźwięki wyciągnięte prosto z Dark Souls 3. Jeśli nie chcecie z nich korzystać, usuńcie je plik sound.cache z folderu modyfikacji.

Modyfikację pobierzecie w tym miejscu. Aby zadziałała, musicie wrzucić go do folderu z modami do Wiedźmina 3. Niestety, ta konkretna zmiana nie wspiera launchera Nexus Mods, który znacznie ułatwiłby instalację moda. Szkoda, ale instalacja Dark Souls Style Execution nie powinna być zbyt wymagająca.

Może i Wiedźmin 3 nie zmieni się przez powyższą modyfikację nie do poznania, ale to bardzo przyjemna zmiana. Jeśli lubicie Dark Souls lub inne gry From Software, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wprowadzić jeden z ich elementów do świata Dzikiego Gonu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się