Kratos z God of War ma zdziwioną minę, logo PS Plus na tle rozmazanego kadru z Overcooked, żołnierz w masce z Battlefield 1

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – PS Plus wrzesień 2021 oficjalnie, Kratos bez brody niczym Shrek i DLC do BF1 za darmo

PlayStation oficjalnie ogłosiło ofertę PS Plus na wrzesień 2021. Trzy głośne tytuły już za kilka dni trafią w ręce graczy. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie, dlatego tym bardziej warto zainteresować się abonamentem.

Dziś na łamach Planety Gracza nie zabrakło też gamingowych ciekawostek. AI odtworzyło realistyczny wygląd Kratosa z God of War, a ten w takiej wersji przypomina Shreka – kultowego, zielonego ogra. Rzućcie okiem, bo jest to widok, który naprawdę szkoda pominąć.

Spieszcie się, bowiem na kilku platformach można w najbliższych dniach zgarnąć za darmo DLC do Battlefield 1. To dodaje kilka nowych map, broni i pojazdów. To tylko kilka najciekawszych newsów ze świata gamingu, a całą resztę znajdziecie poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się