Kratos z God of War na bagnie Shreka

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Kratos bez brody wygląda trochę jak… Shrek

Kratos z God of War został przerobiony przez sztuczną inteligencję. Duch Sparty bez brody wygląda trochę jak bohater szalenie popularnej animacji.

Wczoraj dzieliliśmy się z Wami nietypowym eksperymentem. Gracze przerobili przy pomocy SI twarze znanych postaci z gier PlayStation. Efekty niektórych testów były wyjątkowo dobre, choć okazuje się, że równie łatwo stworzyć w ten sposób bardzo dziwaczne obrazki.

W sieci pojawiło się porównanie twarzy Kratosa z God of War ze swoim realistycznym i zbudowanym przez sztuczną inteligencję odpowiednikiem. Nie dość, że Kratos w wyniku eksperymentu utracił brodę, to nieco nabrał na wadze. W efekcie wygląda troszkę jak blady Shrek. Przyznacie sami, że widać kilka podobieństw.

Jestem bardzo ciekaw, co jeszcze stworzą gracze dzięki wspomnianej wcześniej technice. Może i Santa Monica nie przeniesie akcji kolejnego GoW na bagna lub do Zasiedmiogórogrodu, ale trzeba przyznać, że powyższa grafika to całkiem sympatyczna ciekawostka.

Co więcej, zareagował na nią nawet sam reżyser God of War z 2018 roku. Najwyraźniej bardzo mu się spodobała i postanowił trochę z niej pożartować.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się