Netflix nowości wrzesień 2021 - Dom z papieru - Tokio trzyma Rio w łazience za kark i patrzy mu głęboko w oczy. Między nimi logo Netflixa

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Netflix nowości wrzesień 2021 na gorącym trailerze. Kontynuacje Lucyfera i Domu z papieru

Netflix zaprezentował na krótkim wideo nowości na wrzesień 2021. Zobaczcie, co takiego trafi na jedną z największych platform streamingowych.

Nie wiem jak u Was, ale Netflix ratuje mnie ostatnio w wolnym czasie, aby zabić ewentualną nudę. W związku z tym nie mogę się doczekać nadchodzących filmów i seriali, które zadebiutują w najbliższych dniach na tej platformie. Poniżej możecie zobaczyć wymieniony wcześniej trailer, a w nim skondensowaną dawkę najważniejszych hitów:

Nie będę ukrywał, że najbardziej czekam na pierwszą część piątego sezonu Domu z papieru. Choć powoli jestem zmęczony formułą tego serialu, nie mogę się doczekać poznania dalszych losów głównych bohaterów. Niestety, finał nadejdzie dopiero na początku grudnia, ale już za kilka dni (3 września) poznamy więcej szczegółów tej zwariowanej historii.

Nie zabrakło też innych kontynuacji. Nowe sezony otrzyma także Lucyfer (10 września) oraz Sex Education (17 września). Ta druga z wymienionych produkcji spotkała się u mnie ze szczególnym uznaniem ze względu na dość ważną problematykę, którą porusza. Jeśli jeszcze nie zaczęliście przygód z tym dziełem raczej skierowanym do nastolatków (choć nie tylko), to gorąco polecam się z nim zapoznać.

Pełną listę nowości na Netflix na wrzesień 2021 znajdziecie w tym miejscu. Nie zabrakło też wielu innych filmów i seriali, które z pewnością powinny Was zainteresować. Rzućcie okiem i oceńcie sami, co takiego wpadnie Wam w oko.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się