Battlefield 2042 - zrzut ekranu

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Beta Battlefield 2042 za kilka dni? Sklep podzielił się informacjami ciut za wcześnie

O tym, że beta Battlefield 2042 ma odbyć się we wrześniu wiadomo od bardzo długo. Nie było jak dotąd jednak żadnych wieści na temat dokładnego terminu. Wygląda na to, że testy mogą odbyć się już niebawem.

Na stronie włoskiego sklepu MediaMarkt przy produkcie edycji nowego Battlefielda pojawiła się informacja na temat terminu zbliżajacego się okresu testowego gry. Ten miałby się odbyć od 6 do 11 września 2021 roku – informuje VGC.

Battlefield 2042 - Italian MediaMarkt Leak - zrzut ekranu z włoskiej strony Media Markt, który sugeruje betę gry między 6 a 11 września 2021
Źródło: VGC

Co ciekawe, niedawno na oficjalnym Twitterze Battlefield pojawił się wpis ze znanym memem, który dotyczy właśnie omawianej bety. Ten jednak sugeruje, że gracze niekoniecznie sprawdzą Battlefield 2042 na początku września. W mojej opinii wręcz przeciwnie – należy spodziewać się końcówki miesiąca. Czy tak na pewno będzie? Obecnie to wiedzą w zasadzie sami twórcy i część partnerów biznesowych EA.

W związku z tym jednak jest szansa, że włoski MediaMarkt podał prawidłową informację. Do 6 września wcale nie pozostało tak sporo czasu, więc już niebawem w takim przypadku powinniśmy się dowiedzieć o oficjalnych informacjach. Kiedy takowe pojawią się, na pewno Was o tym poinformujemy.

Co ciekawe, ostatnio inne źródło sugerowało również okres trwania bety. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym artykule.

Planujecie wziąć udział w testach BF2042? Osobiście mam nadzieję, że się nimi nie zawiodę, ponieważ od czasu pierwszych oficjalnych materiałów z gry nie mogę się doczekać premiery. Ta odbędzie się już 22 października 2021 roku na PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PS4 i PS5.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się